banner136

23 Nisan kutlu olsun

23 Nisan 2017 Pazar 14:40

TBMM 24. Dönem Çankırı Milletvekili Avukat İdris Şahin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, kutlama mesajı yayınladı.

23 Nisan kutlu olsun
banner145
TBMM 24. Dönem Çankırı Milletvekili Avukat İdris Şahin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, kutlama mesajı yayınladı.


Şahin mesajında şunları kaydetti:

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, tüm dünya çocuklarının kardeşçe kutladığı, barış içinde yaşanabilecek bir dünyanın tohumlarının atıldığı ilk ve tek çocuk bayramıdır. Bu topraklarda yaşayan tüm çocukların bu onurlu görevi en güzel şekilde yerine getireceklerine inanan Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk de, bu büyük sevgi ve inancının bir ifadesi olarak bugünü Türk çocuklarına armağan etmiştir. Bugün bizlere düşen görev de, teslim aldığımız bu kutsal emaneti bizden sonra yaşatacak olan nesillere en ileri seviyede teslim etmektir. Bu bilinçle biz, Suriye ve Filistin'deki çocukların gözyaşlarının son bulması için var gücümüzle çaba göstermek zorundayız. Çünkü tıpkı bu Anadolu topraklarında yaşayan evlatlarımız gibi onların da en doğal hakkıdır çocukluklarını yaşamak. Bu vesileyle Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün, Türk ve Dünya çocuklarına armağan ettiği bu anlamlı günün, çocuklarımız için güzel bir geleceğin, huzurun ve başarıların yeni bir başlangıcı olması temenni ederken, geleceğimizin teminatı olan bütün çocuklarımızın ve Türk milletinin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutluyor, tüm dünya çocuklarının barış ve huzur içinde yaşamasını diliyorum.


Çankırı Postası

Yorum Gönder

@name x