banner136

Anlamlı Günde Anlamlı Ziyaret

Anlamlı Günde Anlamlı Ziyaret
24 Kasım 2008 Pazartesi 16:58

Çankırı Valisi Ali Haydar Öner, Bir süre önce rahatsızlanan ve tedavi gördükten sonra evinde istirahat eden Milli Eğitim Müdürü Durmuş Özdemir i ziyaret etti

banner145

Vali Öner, bir süre önce rahatsızlanan ve tedavi gördükten sonra evinde istirahat eden Çankırı Milli Eğitim Müdürü Durmuş Özdemir’i ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

 

Öğretmenler Günü nedeniyle Özdemir kısa bir açıklama yaptı. Özdemir ”Öğretmenler Günü tüm Öğretmenlerimiz için hayırlı uğurlu olsun. Öğretmenlerimiz verimli çalışma bilinci içindeler. Ama Ülkemiz ve Çankırımız için daha da verimli çalışma bilincinde olmalıyız. Türkiye’de gelişen olumsuz olayları gözlemlediğimde her zaman biraz daha fazla çalışmamız gerektiğini düşünüyorum.  Çankırı’daki Öğretmenlerimiz bu bilinç içinde gayretle çalışmaktalar. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı yetiştiren tüm öğretmen arkadaşlarıma gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, Öğretmenler Gününü kutluyorum” dedi.

 

Vali Öner “Önce sağlık, öncelikle sağlığınıza kavuşun ki eğitime verdiğiniz katkılarınız devam etsin. Geçmiş olsun”dedi.                                                                                                   

Anahtar Kelimeler
banner42

Yorum Gönder

@name x