banner198

Japon CEO kardeşlik mesajı verdi

Fujimato: Kardeşim Hayrettin’e desteklerinden dolayı teşekkür ederim

Japon CEO kardeşlik mesajı verdi
banner145

 Japonya lastik firmalarından Sumitomo Rubber Industries şirketinin CEO'su Norifumi Fujimoto, Ticaret ve Sanayi Odasına yaptığı ziyarette ÇATSO yönetimine övgüler yağdırdı. Samimi tavırları ile dikkati çeken Fujimoto, Hayrettin Çelikten’e ‘kardeşim’ diye hitap ederk birlik ve berberlik mesajı verdi.

 

Japonya lastik firmalarından Sumitomo Rubber Industries şirketinin CEO'su Norifumi Fujimoto, Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası (ÇATSO) Yönetimini ziyaret etti. Ziyarette (ÇATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hayrettin Çelikten, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Fehmi Bölükbaşı ve Ömer Karaman Yönetim Kurulu Üyesi Salih Tunç ,Oda Meclis Üyesi Yücel Cesur ,İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Çıbık ve Yakınkent Organize Sanayi Bölge Müdürü Ahmet Usta hazır bulundu.

Fujimoto, ziyarette yaptığı konuşmada, Çankırı insanının misafirperverliğinden bahsederek, kendilerine çok iyi davrandıklarını kaydetti.ÇATSO’nun Yakınkent OSB’nin kurulması ve bu kadar hızlı bir şekilde devam etmesi noktasında önemli görevler üstlendiğini ifade eden Fujimoto, bu desteklerden dolayı Hayrettin Çelikten’e teşekkür etti.

Samimi tavırları ile dikkat çeken Fujimoto, Çelikten'e yönelik kardeşim ifadesini kullanarak, "Kardeşim Hayrettin’e desteklerinden dolayı teşekkür ederim" dedi.

Çelikten ise bundan önce olduğu gibi bundan sonra da desteklerinin devam edeceğini kaydederek, Çankırı’ya yapılan yatırımın her zaman yanında olduklarını ifade etti.

 Ziyaret sonunda Çelikten, Fujimoto'ya Çan Saati işlemeli tablo hediye etti.

Çankırı Postası

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2017, 01:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER