banner198

2020 Filmleri

Filmler eskimiyor. Özellikle iyi filmler hiç eskimiyor. Çok eskiye gitmeyeceğiz fakat 2020 yılının en iyi filmlerinin bir kısa listesini yapacağız.

2020 Filmleri
banner145

 2020 Filmleri

Filmler eskimiyor. Özellikle iyi filmler hiç eskimiyor. Çok eskiye gitmeyeceğiz fakat 2020 yılının en iyi filmlerinin bir kısa listesini yapacağız.

Not: Listede sıralamanın önemi yoktur.

Tesla

Ethan Hawke tarafından canlılık ve yorgunluk yani iki türlü modu da bize gösterip oynanan iyi bir film.

2020 yılının unutulmaz flimleri arasında yer alan Tesla, bir sonraki deneyi için sürekli finansman arıyor ve film, tarihin nasıl sıklıkla devasa çek defterlerine sahip bireylerin kaprisleri tarafından sigortalandığına dair nüanslara dair alışılmadık bir meraka sahip.

She Dies Tomorrow

She Dies Tomorrow'daki önemli anlarda ekranda yanıp sönen ışıklar ve değişen tonlar, hiçbir karakterin tam olarak açıklayamadığı veya tanımlayamadığı psikolojik bir geçişi simgeliyor. Hepsi bir şeylerin yanlış olduğunu hissediyor ama tam olarak ismini koyamıyorlar veya tepki yayılana kadar başkalarının korkularını anlamalarını sağlayamıyorlar.

Tenet

Tenet, güzel giyimli bireyler tarafından doğal mekanlarda dolaşırken ve Michael Caine ile bir bardak çay içerken sunduğu zaman yolculuğu şakalarına ve teorik fizik anlatımına rağmen, daha basit bir aksiyon filmi tavrına sahip. John David Washington'un oynadığı isimsiz CIA ajanına, dünyayı kurtarması için bir iş verilir, o da kabul eder ve ardından yola koyulur.

Bacurau

Dışarıdaki istilacıları savuşturmak için bir araya gelen bir köy hakkında olan bu filmde tanık olmak isteyeceğiniz belirli çekimler, anlar ve kahramanlıklar var. Ülkenin kuzeybatı bölgesindeki kurgusal bir Brezilya şehrinde geçen çılgın, yarı distopik bir tür karışımı olan Bacurau, kan dökülmesini, intikamı ve adaleti içeriyor, ancak bunu yaratıcı, baş döndürücü bir şekilde yapıyor.

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2022, 12:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER