banner198

Akasya Ahşap Hizmetleri

Ahşap sektöründe uzun süredir yer alan Akasya Ahşap firması, sektörün önde gelen isimlerinden biri olmaktadır.

Akasya Ahşap Hizmetleri
banner145

Ahşap sektöründe uzun süredir yer alan Akasya Ahşap firması, sektörün önde gelen isimlerinden biri olmaktadır. Kurulduğu ilk dönemden itibaren birçok ahşap ürünün üretimini gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda ahşap sektöründe farklı hizmetleri de bünyesinde bulundurmaktadır. Bu bakımdan firma oldukça kapsamlı bir işletme olarak karşımıza çıkar. Siz de firmanın online web adresine erişim sağlayarak tüm ürünlerini ve hizmetlerini inceleyebilirsiniz.

Aşağıda sizlere maddeler halinde firmanın hizmetlerini genel olarak sıraladık. Belirttiğimiz hizmetlerden yararlanmak için Akasya Ahşap online web adresine erişim gerçekleştirebilirsiniz. Böylece tüm hizmetlerden dilediğiniz gibi yararlanmaya başlayabilirsiniz.

  • Ahşap ambalaj imalatı
  • ISPM – 15 ısıl işlem uygulaması
  • Ahşap ambalaj aksesuarları
  • Palet ve özel palet üretimi
  • Yerinde ambalajlama
  • Kontrplak üretimi
  • Ahşap ev üretimi

Kaliteli Ahşap Ürün Kategorisi

Firmanın satışını gerçekleştirdiği birçok farklı ahşap ürün bulunmaktadır. Bu ürünler üretim aşamasından piyasaya sürülene kadar en kaliteli şekilde oluşturulmaktadır. Ahşap sandık, palet ve farklı ahşap ürün modelleriyle firma sektörün önde gelen isimlerinden biri olmaktadır. Siz de firmanın web adresine erişim sağlayarak tüm ürünleri inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda dilerseniz  fuar sandığı gibi çeşitli ürünleri istediğiniz miktarda sipariş edebilirsiniz.

Firma çalışanları sitede ayrıca müşteri hattı da bulundurmaktadır. Müşteri hattı üzerinden sitede merak ettikleriniz konusunda bilgilendirme alabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Akasya Ahşap sitesine giriş yapmaktır. Firma müşterilerine en geniş ürün skalasını sunmaya devam etmektedir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER