banner198

Ankara araç kiralama

Ankara araç kiralama hizmeti

Ankara araç kiralama
banner145

Ankara Araç Kiralama

Ankara araç kiralama hizmeti Ankara’da belirli bir süre kalması gereken ve çeşitli işlemlerini konforlu biçimde gerçekleştirmek isteyen bireylerin rahatlıkla yapabileceği bir işlemdir. Bunun dışında; Ankara’da uzak bir noktaya şahsi araç konforunda gitmek isteyen birey veya aileler, Ankara’da bir süre tatil yapmak isteyen kişi veya aileler de bu şekilde bir hizmetten yararlanabilirler.

Ankara Araç Kiralama İşleminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ankara araç kiralama hizmetinden yararlanmak isteyen bireyler birtakım unsurlara dikkat etmelidir. Bu unsurlardan bazıları;

  • Aracı kullanacak olan ve kiralayan kişi aynı birey olmalıdır ve bireyin ehliyet sahibi olması gerekmektedir.
  • İşlemi yapan kişinin en az 21 yaşında olması gereklidir. Bu durum sigorta şartlarının gereğinden kaynaklanmaktadır. Ayrıca orta segment kategorisinde yer alan araçlar için bireyin 25 yaşından büyük olması ve ultra lüks araçlar için en az 28 yaşında olması sigorta firmaları tarafından gerekli görülmüştür.
  • Ödeme aşamasında aracı kiralayacak olan kişinin kendisine ait bir banka/kredi kartından işlem yapılması gerekmektedir. Online işlemler sırasında farklı kişilere ait bir kart kullanılmış olsa da kiralama esnasında bireyin kendi kart bilgilerine gereksinim duyulur.
  • Aracın iadesi sırasında belirtilen adrese en geç önceden konuşulan saatte teslim edilmesi gerekmektedir. Vale hizmetinden yararlanmış olan kişiler aracı valeye teslim edebilirler. Eğer aracın alınması ofis üzerinden gerçekleştirilmişse bazı evraklar veya işlemler gerekli görülebilmektedir. Bu nedenle ofise aracın teslim edilmesi ve işlemlerin burada tamamlanmasına gerek duyulabilir.
  • Aracın belirtilen süreç öncesinde geri verilmiş olması fiyat iadesi veya indirim gerektiren bir durum değildir. Bunun nedeni aracı kiralayan kişide aracın ilgili süre zarfında kalacağı hesap edilerek bir sonraki müşterilere hizmet verilmiş olmasıdır. Ancak aracın geç teslim edilmesi araç kiralama firmasında işlemlerin aksamasına yol açabileceğinden geciktirilen gün sayısında günlük ödeme yapmayı gerektirecektir.
  • Ticari amaçlı ticari araç unvanına sahip olan bir araç kiralanmadıysa kiralanan araçla yük taşıma işlemi yapılamaz.
  • Trafik kurallarına uyulmaması sonucu araçta maddi veya manevi bir hasar meydana gelmesi halinde çeşitli hukuki yaptırımlarla karşılaşılabilir.

Araç size firma tarafından emanet olarak güven karşılığında verilmektedir. Eurauto firması ile Ankara araç kiralama konusunda gerekli kuralları uygulamanız ve satın alma prosedürlerine, teslimat şartlarına uygun davranmanız halinde herhangi bir sorun yaşamadan talep ettiğiniz kadar aracı kullanabilirsiniz. https://www.eurauto.com.tr/tr/ankara-esenboga-havalimani detaylar ve ücretlendirmeler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2022, 20:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER