banner198

Arı Sütü Nedir?

Arılar bir mucize olan balı üretmekle görevlendirilmiş varlıklardır.

Arı Sütü Nedir?
banner145

Arı Sütü Nedir?

Arılar bir mucize olan balı üretmekle görevlendirilmiş varlıklardır. Arılar doğadaki çiçeklerin nektarlarını toplarlar. Topladıkları nektarlardan insanların kullandığı çeşitli ürünler ortaya çıkarırlar. Arıların ürettiği doğal ürünler arasında arı sütü de bulunmaktadır. Sütün besin değeri oldukça yüksektir. Çok fazla faydası vardır. Arılar aracılığıyla oluşturulan süt, insanlara sunulan bir armağan gibidir. Sağlığına dikkat edenler takviye ürün olarak kullanmaktadır. 

Arı Sütü Çeşitleri Var mı?

Arılar yavrularını beslemek, kraliçe arıyı yetiştirmek adına topladıkları nektarlardan süt üretirler. Arı sütü, klasik sütlerden farklı bir görüntüye sahiptir. Klasik sütler akışkandır. Ancak arıların ürettiği sütler ise jel kıvamındadır. Kremaya benzetilebilir. Kıvamsı görüntüsü ve değerli içeriğinden dolayı kraliyet jeli olarak da isimlendirilmektedir.

Kullanımı ve tüketimi daha pratik ve kolaydır. Çocukların gelişimi için çok faydalıdır. Çocuklar bu tür ürünleri kullanmakta zorlandıklarından farklı aromalarla lezzetlendirilmektedir. C vitaminli, propolis ve balla karıştırılan çeşitleri bulunmaktadır. Yetişkinler için genellikle propolis ve bal destekli olarak çeşitlendirilir.

Arı Sütü Ücretleri Nasıl?

Ürün gramaj ve içerik bakımından çeşitlilik göstermektedir. Bundan dolayı fiyatları değişmektedir. Arı sütü fiyatı, gramajına, içeriğine ve formuna göre belirlenir. Uygun fiyatlı doğal ürünlere https://www.arifoglu.com/ari-sutu adresinden ulaşılabilir.

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2022, 10:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER