banner198

BaşiskeleTaksi pandemide en çok tercih edilen taksi durağıdır

Çin'in Wuhan eyaletinde başlayıp tüm dünyayı etkisi altına alan koranavirüspandemi süreci bireylerin toplu taşımayı kullanmalarının konusunda kısıtlamaların yaşanmasına neden olmuştur.

BaşiskeleTaksi pandemide en çok tercih edilen taksi durağıdır
banner145

BaşiskeleTaksi pandemide en çok tercih edilen taksi durağıdır

Çin'in Wuhan eyaletinde başlayıp tüm dünyayı etkisi altına alan koranavirüspandemi süreci bireylerin toplu taşımayı kullanmalarının konusunda kısıtlamaların yaşanmasına neden olmuştur. Birçok birey tarafından kullanılan otobüsler ve minibüsler ne yazık ki pandemi sürecinde güvenli olmayı yitirmiştir. Bu anlamda bireylerin hastalıktan korunması ve kalabalıklardan uzak bir biçimde sosyal mesafeyi koruyarak tedbirli olarak seyahat etmesi için taksileri kullanması gerekir. Ülkemizde Kocaeli ilinde başarılı bir biçimde taksicilik faaliyetlerini yerine getiren Başiskele Taksi Durağı son derece profesyonel bir biçimde hizmet sunmaktadır.

BaşiskeleTaksi Durağı’ndaki araçlar oldukça temizdir

BaşiskeleTaksi Durağı’nda bulunan araçlar son derece temizdir ve her bir müşteriden sonra periyodik olarak dezenfekte edilmektedir. Sürücülerin PCR testleri periyodik olarak yapılmakta koronavirüse dair bütün tedbirler alınmaktadır. Kent taksi durakları içerisinde en çok tercih edilen ve en beğenilen duraklar arasında olan BaşiskeleTaksi Kocaeli ilinin birçok bölgesine hizmet vermektedir. Bünyesinde uzman bir sürücü kadrosunda barındıran kuruluş ekonomik bir şekilde kalabalıklardan uzak tedbirli bir seyahat imkanı sunar. Firma 40 yıllık deneyimini işine yansıtmaktadır. Bu yönüyle 7gün 24saat Kocaeli'nde birçok bölgeye hizmet verirken bireylerin dakik güvenli ve düzenli bir biçimde diledikleri yere ulaşması için çaba sarf eder. Başiskele Taksi son derece etkin ve verimli bir web sitesini de hayata geçirmiştir.

Çankırı Postası

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2021, 21:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER