banner198

Bayram Hediyesi Arayanlar İçin Birbirinden Özel Fikirler!

Ülkemiz, insanlarımız, oldukça köklü ve geniş bir kültüre sahip olduğundan; kutladığımız bayramlarda çok fazla ve her biri değerlidir.

Bayram Hediyesi Arayanlar İçin Birbirinden Özel Fikirler!
banner145

Bayram Hediyesi Arayanlar İçin Birbirinden Özel Fikirler!

Ülkemiz, insanlarımız, oldukça köklü ve geniş bir kültüre sahip olduğundan; kutladığımız bayramlarda çok fazla ve her biri değerlidir. Dini ve milli bayramlar olarak, ikiye ayrıldığını duymuşsunuzdur. Müslümanların her yıl farklı tarihlerde kutladığı, Ramazan Bayramı ve ardından kısa süre sonra kutlanılan Kurban Bayramı vardır. Bu bayramlar: tüm aileyi, akrabaları, dostları, komşuları, yakınları bir araya getirmek ve neşelenmek için vardır. Kilometrelerce ötede, dünyanın diğer ucunda yaşasanız bile, sırf bu bayramları sevdiklerinizle geçirmek için buraya gelebilirsiniz. Elbette, bayramların olmazsa olmazı şeker ve çikolatalarla birlikte ziyarete gittiğiniz kişilere ve ailenize aldığınız hediyelerdir. Sevinmek ve sevindirmenin en özel halini yaşarız bu günlerde. Ancak herkesin kabul ettiği bir gerçek de vardır ki bayram en çok çocuklara heyecan verir. Diğer milli bayramlarımızda da olduğu ve çocuklara hediyeler verildiği gibi burada da ilk onlar düşünülür. Bayramın tadını, şeker gibi tatlı kılacak birbirinden farklı deneyim Bayram Hediyeleri bodo.com’da!

Aileye Bayram hediyeleri

Her zaman önceliğimiz olan sevgili ailemizi özel hediyelerle sevindirmemiz gerekir elbette. Bodo, deneyim tarzında sunduğu hediyelerle, özellikle bayram tatilini en mükemmel şekilde geçirebilmenizi sağlıyor. Malum, apartmanlar aramızda gitgide yükselirken, modern zamanın çocukları dışarıda çok fazla vakit geçirme şansı bulamayabiliyor. Onlar için en azından böyle günleri değerlendirebilmeniz çok önemli. Bodo, sizlere bu şansı değerlendirme fırsatı bulacağınız, eğitim, gösteri, oyun, aktivite, gezi gibi seçenekler sunuyor. Ailecek güzel havanın tadını çıkarın diye, hem hesaplı hem eğlenceli: ‘’Aile için Deniz Kıyısında Bisiklet Turu’’. Belli sürede verilen izni, tatil fırsatına çevirme niyetinde olabilirsiniz. Ailenizin de sizin gibi düşündüğünü tahmin ediyorsanız, bu size göre: ‘’Aile için Hafta Sonu Kaplıca Tatili’’. Yine, hep birlikte değerlendirebileceğiniz, unutulmaz bayram günlerinizden biri olacak olan: ‘’Özel Yelkenli Yat Gezisi’’. Bayrama ve hava durumuna göre bu ve bunun gibi daha onlarca seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Çocuklarınıza da: ‘’Çocuk için Trambolin Parkı’’ eğlencesi, çocukluğundan sakladığı bayram hatıraları arasında özel bir yer edinecek.

Arkadaşlara Bayram hediyeleri

Bayramı, bayram yapan o gülen gözlere, yapacağınız sürprizlerle heyecanlar kondurun. Ziyaretine gittiğiniz arkadaş veya akrabalarınıza, bayramı çok daha neşeli geçirsinler diye, pek çok fikir bodo’da! Masajı, dinlenmeyi seven arkadaşınızın neşesini arttıracak hediye fikirleri: ‘’Avrupa Yakasında Geleneksel Bali Masajı’’. Cildine oldukça önem veren kız arkadaşınıza: ‘’Avrupa Yakasında Peeling Vücut Bakımı’’. Tüm arkadaşlarla keyifli saatlere, ‘’Arkadaş Grubu için Günlük Yat Gezisi’’. Daha gerilimli ortamlarda, kendinizi keşfetmek istiyorsanız, yine arkadaşlarınızla gerçekleştirebileceğiniz, ‘’Korku Evi Oyunu’’. Bayramlarda lezzetli tatlılarla, sevenlerini sevindirsin diye, kankanıza: ‘’Macaron Yapım Dersi’’. Şehirde yalnız olduğunu bildiğiniz arkadaşınızın tüm stresinden kurtulmasına yardımcı olabilirsiniz: ‘’Avrupa Yakasında Anti Stres Masajı’’. Bayramınız, bodo’da olsun.

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2021, 21:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER