banner198

Burun Estetiği Hakkında Her Şey

Burun estetiği ameliyatı estetik ameliyatlar arasında en çok tercih edilen operasyondur. Bu ameliyat kişinin burnunun daha estetik bir görünüme kavuşması amacı ile yapılır.

Burun Estetiği Hakkında Her Şey
banner145

Burun estetiği ameliyatı estetik ameliyatlar arasında en çok tercih edilen operasyondur. Bu ameliyat kişinin burnunun daha estetik bir görünüme kavuşması amacı ile yapılır. Ameliyattan önce kişinin beklentilerine sorgulaması ve tüm bunları hekime ile görüşmesi son derece önemlidir. Burun estetiği ameliyatları estetik cerrahlar ve kulak burun boğaz uzmanları tarafından yapılabilir. Hastalar ameliyat öncesinde hekim ve hastane konusunda iyi bir şekilde araştırma yapmalı ve bu araştırma sonucunda kendisi için en uygun olan hekim ve hastaneyi tercih etmelidir. Revizyon rinoplasti ve diğer burun estetiği teknikleri ile ilgili

Burun Estetiği Ameliyatı Kimlere Yapılır

Burun estetiği ameliyatı olmak için 18 yaşını doldurmuş olma şartı aranır. 18 yaşını dolduran ve burun ile ilgili problemleri olan herkes burun estetiği ameliyatı yaptırabilir. Burnunun görüntüsünden rahatsız olan ya da travma sonucu burnunda şekil bozukluğu meydana gelen kişiler tarafından burun estetiği ameliyatı tercih edilmektedir. Ayrıca travmaya bağlı olarak nefes alıp vermede problem yaşayan kişilerin bu sorunu ameliyat ile birlikte ortadan kaldırılır. Herhangi bir travma olmaksızın burnunun görüntüsünden memnun olmayan kişilerde burun estetiği ameliyatı yaptırabilir. Burun deliklerinde asimetri ya da büyüklük gibi şikayetlerden dolayı burun estetiği ameliyatı yapılabilir. Estetik ameliyat düşünen kişiler ameliyat öncesinde hastane ve hekim hakkında detaylı bir şekilde araştırma yapmalıdır. Detaylı bilgi için gedizserin internet sitesini ziyaret edebilir ve aklınıza takılan sorulardan cevap bulabilirsiniz.

Doğal Burun Estetiği

Burun estetiği yaptırmayı düşünen kişiler uzmanlara doğal görünen bir buruna sahip olmak istediklerini belirtir. Uzmanlar da hastanın isteği doğrultusunda doğal görünümlü burun estetiği ameliyatları gerçekleştiriyor. Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte bazı sistemler kullanılarak hastanın burnunun ameliyat sonrasındaki görüntüsü hastaya gösterilebiliyor. Burun estetiği ameliyatlarında fiyatlar hastanenin fiyat politikası ve hekimin uygulayacak olduğu ameliyat yöntemine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Bu nedenle burun estetiği ameliyatları ile ilgili net bir bilgi vermek mümkün değildir.

Piezo Tekniği

Piezo tekniği ile kusursuz bir burun estetiği ameliyatı amaçlanır. Piezo bir tür kemik kesici cihazdır ve ameliyat sırasında bu cihaz kullanılır. Piezo daha önce yalnızca diş hekimlerinin kullanmış olduğu bir cihazdı. Ancak günümüzde farklı uçlar takılarak burun ameliyatlarında da kullanılmaya başlandı. Piezo cihazının ultrasonik kemik kesici özelliği vardır. Bu sayede yumuşak dokulara zarar vermez. Bir diğer burun estetiği ameliyatı yöntemi ise tipplasti yöntemidir. Bu yöntem yalnızca burun ucundaki estetik sorunların giderilmesi için kullanılır. Tip plasti kapalı bir ameliyat türüdür. Ameliyattan sonra iz kalma ihtimali yoktur. Burun estetiği ameliyatlarında hızlı bir iyileşme süreci sağlanması için hekimin önerilerine uyulmalıdır. gedizserin internet sitesini ziyaret ederek septum perforasyonu ve diğer burun ameliyatı yöntemleri ile ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER