banner198

En Lezzetli Hurmalar

Geleneksel tatlar denildiğinde akıllara ilk gelen besinlerden biri hurma olarak karşımıza çıkar. Ancak günümüzde hurma her zaman tüketilen bir ürün olarak görülmemektedir.

En Lezzetli Hurmalar
banner145

En Lezzetli Hurmalar

Geleneksel tatlar denildiğinde akıllara ilk gelen besinlerden biri hurma olarak karşımıza çıkar. Ancak günümüzde hurma her zaman tüketilen bir ürün olarak görülmemektedir. Bu tabuları yıkarak herkese en lezzetli hurmaları sunan E-Ravza, sektörün öncülerindendir. Firma kurulduğu ilk dönemden itibaren müşterilerine gelenekselleşmiş tatları ve hurmaları tedarik etmektedir. Bu bağlamda da markanın bünyesinde onlarca farklı hurma çeşidi yer almaktadır. Özellikle de İran, Kudüs ve Medine şehirlerinden özel olarak getirilmektedir. Böylelikle müşterilere hurmaların yetiştirildiği bölgeden direkt olarak teslimat yapılmaktadır.

E-Ravza’nın aynı zamanda online bir mağazası da bulunmaktadır. Normal şubeler dışında direkt olarak ürünleri online sipariş de edebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken firmanın web adresine erişim sağlamaktır. Sonrasında ise istediğiniz tüm ürünleri sepetinize ekleyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Bu esnada merak ettiğiniz herhangi bir konu için sitedeki iletişim hattına mesaj atabilirsiniz. Böylece site çalışanları sizlere merak ettikleriniz hakkında en detaylı bilgileri aktaracaktır.

E-RavzaHurma Çeşitleri

Bilinenin aksine hurmalar birçok farklı çeşide sahiptir. Özellikle yaş ve kuru hurma olarak genel bir ayrım söz konusudur. Bunun yanı sıra hurmalar yetiştirildikleri yerlere veya kalınlıklarına göre de çeşitlendirilmektedir. Tüm bu çeşitlerin hepsini E-Ravzafirması müşterilerine sunmaktadır. Bu bağlamda en beğendiğiniz hurmayı sitede rahatlıkla alabilirsiniz. Dilerseniz çikolatalı hurma dahi satışa sunulan ürünler arasında yer almaktadır.

Aşağıda sizlere maddeler halinde markanın bünyesinde satılan hurma çeşitlerinden bazılarını sıraladık. Belirttiğimiz hurmalar ve çok daha fazlasına erişmek için E-Ravzasitesine giriş yapabilirsiniz. Sonrasında hurma satın al kısmına tıklayarak istediğiniz ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz. Böylece alışverişinizi kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

  • Medine hurmaları
  • Kudüs hurmaları
  • İran hurmaları
  • Çikolatalı hurmalar
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER