banner198

Fermuar Çeşitleri

Kullanım alanlarının çok olmasından dolayı çok sayıda fermuar çeşitleri bulunaktadır.

Fermuar Çeşitleri
banner145

Fermuar Çeşitleri

Kullanım alanlarının çok olmasından dolayı çok sayıda fermuar çeşitleri bulunaktadır. Genel olarak bu çeşitler şu şekildedir. Naylon, su geçirmez, kemik ve metal fermuarlar bulunaktadır. Öte yandan son yıllarda bir de gizli fermuar modelleri üretilmeye başlanmıştır. Tüm bu çeşitlerin birbirinden farklı kullanım alanları bulunmaktadır. Ayrıca çeşitli elcik modelleri de bulunmaktadır.

Fermuar Çeşitleri ve Fiyatları

Ürünlerin fiyat aralıkları bazı ürün özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Dolayısıyla her fermuar çeşidi farklı fiyatlara sahip almaktadır. Özellikle su geçirmez kıyafetlerin kullanımı artmasında dolayı su geçirmez fermuarların fiyatlarında artış olmuştur. Dolayısıyla su geçirmez modellerin fiyatları diğer modellere kıyasla oldukça pahalıdır. Naylon modellerin fiyatları ise en uygun modeller arasında yer almaktadır.

En Çok Kullanılan Fermuar Çeşitleri

Günümüzde en yaygın kullanılan fermuar çeşitleri metal ve kemik modellerdir. Bunun nedeni ise bu modellerin daha kullanışlı ve uzun ömürlü olmasıdır. Ayrıca modellerin sökülmesi ve arızasının giderilmesi de oldukça kolay olmaktadır. Bu modeller dışında bir de naylon modellerin kullanımları her geçen artmaktadır. Birbirinden farklı modelleri incelemek ve keyifli bir alışveriş yapmak için https://www.ecefermuar.com.tr/ Adresini ziyaret edebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2022, 13:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER