banner198

Gebe Kalma İhtimaliniz Yükselebilir!

Gebelik çoğu kadının hayali. Kadınların büyük bir kısmı annelik duygusunu tatmakla beraber kendilerini tamamlanmış hissediyorlar. Bu yüzden de gebeliklerin çoğu planlı oluyor.

Gebe Kalma İhtimaliniz Yükselebilir!
banner145

Gebelik çoğu kadının hayali. Kadınların büyük bir kısmı annelik duygusunu tatmakla beraber kendilerini tamamlanmış hissediyorlar. Bu yüzden de gebeliklerin çoğu planlı oluyor. Planlı gebelikte de kadınlar, gebelik öncesi doğru bir gün belirliyorlar. Gün belirleme de aslında adet dönemi aralığında gebe kalma ihtimalinin yüksek olduğu günler oluyor. Bu günlerin bilinmesi, hızlıca sonuca ulaşılması aşamasında da Gebelik Takibim sizlere yardımcı oluyor. Hamile Kalma Takvimi Ovulasyon - AdetHesaplama uygulamasıyla beraber ihtimalleri yükseltebiliyorsunuz. Aynı şekilde gebelik durumunuzda da bir fikir sahibi olmanızı sağlıyor.

Gebelik Takibim ile gebe kalma sürecini tamamlamanızın ardından gebelik sürecinde de destek alabiliyorsunuz. Çünkü Gebelik Takibim anne olma yolunda sizlere destek oluyor. Hatta bu aşamada en büyük yardımcınız olduğu da söylenilebilir. Gebe kalma, gebelik ve yeni doğan dönemlerinde sizlere en iyi şekilde yardımcı oluyor. Bulunan uygulamalar da alanındaki en iyi uygulamalar. Hatta en çok indirilenler arasında yer aldıkları da görünüyor.

Tüm bu süreç içerisinde takvimlerle beraber kontrol yapabiliyorsunuz. Bunun yanında bebeğiniz ve sizin için doğru bilgilerden de faydalanabiliyorsunuz. Bu süreç sizin için çok daha verimli bir hal alabiliyor. Hatta aklınızdaki soru işaretlerinden de en kolay şekilde kurtulma fırsatı elde ediyorsunuz. Gebelik Takibim Forum kısmıyla da öne çıkıyor. Anne olma yolunda olan kadınların bir araya geldiği bir forum kısmı bulunuyor. Kadınlar, buradan kendi problemlerini ve tecrübelerini paylaşıyorlar. Sohbet içeriğinin yanında soru cevap şekilde iletişim kurma fırsatı elde ediyorsunuz. Bu da aslında geçtiğiniz yollardan geçen kadınların tecrübelerinden faydalanmanızı sağlıyor.

Gebelik Sürecinde Gebelik Takibim Yanınızda

Gebe kalma döneminden sonra genel olarak dokuz aylık bir gebelik süreci başlıyor. Gebelik için de Gebelik Takibim sizlere bir dost niteliği taşıyor. Gün gün gebelik takibi yapabilmenizi sağlıyor. Aynı şekilde haftalık ve aylık olarak da gebelik takibi yapabiliyorsunuz. Bu işlemler içerisinde de bebeğinizin sağlığı ve sizin sağlığınızla ilgili bir yol izleyebiliyorsunuz. Gebeliğinizin ne kadar bir dönemini doldurduğunuzu görebiliyorsunuz. Aynı şekilde doğumun tahmini zamanı hakkında da bir fikir sahibi olmanız kolaylaşıyor.

Tüm bunların yanında Gebelik Takibim sizlere bebeğiniz için gerekli bilgileri de veriyor. Mesela bebeğinizin dördüncü ayda ne kadar geliştiğini öğrenebiliyorsunuz. Nasıl bir gelişim süreci gerçekleştiğini, bulunduğunuz günde nelerin meydana geldiğini öğrenme şansınız oluyor. Yani Gebelik Takibim sizlere bilgi aktarımı konusunda da oldukça profesyonel. Bebeğiniz için talep ettiğiniz tüm bilgileri sizlere sunuyor.

Gebelikte Bilinçli Olmak Çok Önemli

Gebelik dönemi için bilmeniz gerekenlerin hepsine ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Bu da daha bilinçli bir hal alıp bebeğinizin daha sağlıklı olarak dünyaya gelmesini kolaylaştırıyor. Sonuç olarak da aslında bebeğiniz için bulunan gebelik hamilelik takibi uygulaması üzerinden doğru adımlar atabiliyorsunuz. Aynı şekilde doğum sonrasında da emzirme önerileri gibi seçeneklerden faydalanabiliyorsunuz. Gebelik Takibim bebeğiniz ve sizin iyiliğiniz için tercih etmeniz gereken bir platform.

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2021, 21:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER