banner198

GNC Teknoloji DJI Ürünlerinde Arıza Tespiti ve Onarım Hizmeti

GNC Teknoloji firması DJI ürünleri kapsamında gerekli donanıma sahip ve bu alanda kendini oldukça geliştirmiştir. 2020 yılından beri de DJI ürünlerinin satışlarınız ve teknik servis hizmetini almış durumdadır.

GNC Teknoloji DJI Ürünlerinde Arıza Tespiti ve Onarım Hizmeti
banner145

GNC Teknoloji firması DJI ürünleri kapsamında gerekli donanıma sahip ve bu alanda kendini oldukça geliştirmiştir. 2020 yılından beri de DJI ürünlerinin satışlarınız ve teknik servis hizmetini almış durumdadır. Sizlere bu kapsam ile birlikte GNC+ hizmetini de vermektedir. DJI ürünleri her ne kadar sağlam olsalar da bazen sizlerin kontrol edemediği anlarda düşme ve kırılma durumları söz konusu olabilir. Bu nedenle de kazaya uğramış cihazlar için profesyonel bir şekilde dji servis hizmet aktarımı sağlanır.

Teknik servis kapsamında çalışan ekiplerin her biri DJI sertifikalı çalışan personellerdir. Dji teknik servis personelleri tarafından kırılmalar, arızalar tespit edilir. Aynı zamanda bu konuda oldukça profesyonel bir hizmet sağlayan firmadır. Çünkü sizler cihazınızı ulaştırdığınız kısa bir süre sonra size geri dönüş olur. Onarım süreci hakkında bilgi aktarımı sağlanır. Bu sayede de devamlılık sağlanarak cihazınız en iyi şekilde aktarılır.

En Uygun Fiyat Seçenekleriyle DJI Teknik Servis Hizmeti

GNC Teknoloji A.Ş şirketinde DJI teknik servis hizmetleri kapsamında profesyoneller destek verir. Aynı zamanda sizlere en uygun fiyat seçenekleri sunar. Garanti kapsamında gerçekleşen kazalarda sizlere özel fiyat teklifleri vererek bu alanda en iyi fiyatlarla işlemlerinizi sürdürürsünüz. Ayrıca firma sizlere 31 Mart 2022 tarihine kadar 6 aylık GNC+ koruma paketi de hediye ediyor. Bütün bunlar ile keyifli bir hizmet alabilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER