banner198

Han Çorba ile Şifalı Çorbalar

Çorbalar kalabalık sofraların olmazsa olmazlarından biri, soğuk günlerin kurtarıcısı.

Han Çorba ile Şifalı Çorbalar
banner145

Han Çorba ile Şifalı Çorbalar

Çorbalar kalabalık sofraların olmazsa olmazlarından biri, soğuk günlerin kurtarıcısı. Bu yüzden de çorba denildiğinde akla hep sıcacık hisler geliyor. İnsanların huzurlu, mutlu olduğu anlar zihnimizde beliriyor. Hatta çok öncelerden bu yana, çorbaların şifalı olduğu bilindiği için hastalara özel çorbalar hazırlanıyor. Tüm bunlara bağlı olarak da şimdilerde çorbalar evlerimizden eksik olmuyor. Hatta dışarıda da çorba içme geleneği oldukça yaygın. Artık birçok alanda çorbacı olduğunu görebiliyorsunuz. Ancak çorbaların şifalarından faydalanmak için doğru çorbacıyı tercih etmelisiniz. Ankara işkembe çorbalarının gerçek bir şifa kaynağı olmasını sağlayan Han Çorba da bunlardan biri.

Sizleri hakiki, katkısız işkembeyle hazırlanmış çorbalarla buluşturan Han Çorba farkını ortaya koyuyor. Paradan çok insan kazanmaktan yana olmasından dolayı da önceliklerinin samimiyet olduğunu hissediyorsunuz. Han Çorba sizlere eşsiz lezzetler sunarken geleneksel yöntemlerle bir arada ilerliyor. Çünkü çorbalarını, çok az çorbacının bildiği, geleneksel yöntemleri kullanarak hazırlıyor. Böylece tadı damağınızda kalacak, kusursuz bir çorba deneyiminiz oluyor. Bir kez deneyenin de Ankara çorba seçenekleri için uğrak adresi olmayı başardığı görülüyor.

Han Çorba Sosyal Sorumluluk Projeleriyle Öne Çıkıyor

Günün her saatinde hizmet vermesi, sadece sıcak bir çorbacı olmasını sağlıyor. İnsanların istedikleri zaman taze çorba içmeye gidecekleri bir çorbacı olarak da tanınıyor. Onur Özdemir tarafından, 2016 yılında kurulmasından yana da bu şekilde hizmet veriyor. Bir çorbacıda aradığınız tüm özellikleri barındıran, iyilik çorbacısı olarak tanınan Han Çorba farkını da gösteriyor. Hazırladığı, takdir edilen sosyal sorumluluk projeleriyle de ilgiyi üzerine çekiyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER