banner198

İç mekanlar için çöp kovaları tasarımları

Çöp kovaları günlük hayatımız içerisinde oluşan atıkları çöp alanlarına taşımamızda yardımcı olan elemanlardır. Zeyrek Konteyner işini sürekli disiplinli bir şekilde tecrübeli ekibi ile yürütmektedir.

İç mekanlar için çöp kovaları tasarımları
banner145

Çöp kovaları günlük hayatımız içerisinde oluşan atıkları çöp alanlarına taşımamızda yardımcı olan elemanlardır. Zeyrek Konteyner işini sürekli disiplinli bir şekilde tecrübeli ekibi ile yürütmektedir. Kutular farklı boyutlar ve malzemelerden oluşacak şekilde üretilmektedir. Metal veya plastik olarak üretilen ürünler dolayısı ile farklı amaçlar için kullanışlı hale getirilmektedir. Tasarım ve çizim konusu da çöp kutusunun nerede kullanılacağı hakkında önemli rol oynamaktadır. Mekânların içinde kullanılan tasarımlar daha ufak boyutlarda olup özel tasarımlara sahip olabilmektedirler. Bu çatı altında pedallı veya pedalsız üretimlere rastlamak mümkündür. Bina dışında kullanılabilecek büyük boyutlara sahip çöp konteyner hizmeti de verilmektedir. İstanbul Büyükçekmece de bulunan üretim merkezi ve tecrübeli personel ekibi ile farklı tasarımlar müşteriler ile buluşmaktadır. Firma sıfır atık kovaları gibi ürünlerinde imalatını gerçekleştirmekte olup insanlar tarafından farkındalık oluşturma ve çevreye sahip çıkma gibi özel görevleri de kendisine edinmiştir.

Farkındalık bilinci

Son yıllarda özellikle gözle görülür olan iklim değişikliği kaynaklar hakkında bizleri tedirgin etmektedir. Kaynakların tükeneceği korkusuna kapılan insanlar geri dönüşüm alanında çalışmalar yapmışlardır. Geri dönüşüm ilk olarak 16. Yüz yıla kadar dayanmaktadır. Bu çağlarda Almanya’da sürdürülebilirlik ve yenilenebilir gibi kavramlar ortaya çıkmıştır. Karbondioksit gibi gazlar ısıyı tutma özelliğine sahiptirler. Bu sebepten ötürü atmosfere fazla karışması durumunda bazı etkiler oluşur ve küresel bir şekilde ısınmaya yol açar. Neredeyse tüm bilim insanları tarafından kabul gören bu fikir için birçok farklı çözüm önerisi sunulmaktadır. Zeyrek Konteyner imal ettiği geri dönüşüm kovaları sayesinde uygun maliyeti, kaliteyi ve toplumsal bilinci bir araya getirmektedir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274

banner273