banner198

İngilizce Mülakat Hazırlık

İşe giriş sürecinde kendilerinden mutlaka yeterli seviyede İngilizce beklendiğini bilen kişiler bunun için bu alanda kendilerini geliştirmelidirler.

İngilizce Mülakat Hazırlık
banner145

İngilizce Mülakat Hazırlık

İşe giriş sürecinde kendilerinden mutlaka yeterli seviyede İngilizce beklendiğini bilen kişiler bunun için bu alanda kendilerini geliştirmelidirler. Ancak farklı pozisyonlar için farklı seviyelerde İngilizce bilgisi gerektiğinden dolayı bu konuda belli bir hazırlık yapmak gerekebilir. Bu sebeple İngilizce mülakat hazırlık eğitimleri almak işe arayan kişiler için en doğru adım olabilir. Özellikle şirketlerin hangi pozisyonlar için hangi seviyede İngilizce bilgisi talep ettikleri bilinmeli ve aynı zamanda mülakatların nasıl yapıldığı da mutlaka araştırılmalıdır. Bu sayede girilen mülakatta daha başarılı olunabildiği gibi aynı zamanda işe giriş neredeyse garanti altına alınacaktır.

IM İngilizce mülakat olarak verdiğimiz hizmetler ile işe aldığınız kişiler hakkında kendinizden emin olmanızı ve aynı zamanda sürpriz giderlerden kurtulmanıza yardımcı oluyoruz. Bu yönden bakıldığında firmamız özellikle yeterli seviyede İngilizce bilen personeller arayan işletmeler için oldukça avantajlı bir platform olarak görülmektedir. İngilizce mülakat hazırlık süresince İngilizce konusunda yeterli olduğunu düşündüğünüz adaylar ile başlayarak mülakatlar sonucunda en doğru adaylar ile anlaşabilirsiniz. Bu sayede işletmenizdeki her pozisyon için tam olarak ihtiyacınız olan kişileri bulabilir ve ilerleyen zamanlarda onlar için alınması gereken ilave eğitim giderlerinden de kurtulmuş olursunuz. Özel olarak hazırlanan İngilizce seviye ölçme ve değerlendirme sistemimiz sayesinde işe alacağınız personeller konusunda içiniz rahat bir şekilde kararlar verebilirsiniz.

İngilizce Mülakat Hazırlık İle İşe Girişleri Garanti Altına Alın

Belli bir pozisyon için işe alacağınız personellerinizi İngilizce bilgisi konusunda değerlendirmek istediğinizde dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. IM İngilizce mülakat olarak bize yönlendirdiğiniz personellerinizi konuşma, yazma, dinleme veya dil bilgisi gibi konularda farklı teknikler ile sınava tabi tutuyoruz. Ortalama 90 dakika civarında süren bu sınavlar sonucunda elde ettiğimiz sonuçları bir rapor halinde size sunuyoruz. Bu sayede sizde kendi değerlendirmelerinizi yaparak ilgili kişinin işletmeniz adına doğru kişi olup olmadığına karar verebiliyorsunuz. 7/24 online olarak yapılan sınavlarımızda amacımız işletmenizde ki iş pozisyonu için en doğru kişileri bulmanız ve ilerleyen dönemlerde o kişiler hakkında beklenmedik bir sürpriz yaşamamanızdır.

İngilizce mülakat hazırlık aşamasına İngilizce bildiğinden emin olduğunuz adaylar ile başlayarak işe alım sürecinizi de hızlandırıyoruz. Bu sayede mülakatlar tamamlandıktan sonra en doğru adaylar ile anlaşmanıza yardımcı oluyoruz. Dünya genelinde bir ilki gerçekleştiren firmamız sayesinde 53 farklı iş pozisyonuna göre farklı sınavlar uyguluyor ve nokta atışı seçimler yapmanızı sağlıyoruz. Bu sebeple işletmenizin büyümesi ve aynı zamanda gelişmesi konusunda dilediğiniz zaman bizden yardım alabilirsiniz. Bazı pozisyonlar için hayati önem taşıyan İngilizce bilgisi konusunda yeterli kişiler bulmakta zorlanabilir veya bunun için uzun zaman harcamak zorunda kalabilirsiniz. Ancak IM İngilizce mülakat sayesinde özellikle İngilizce mülakat hazırlık aşamasında daha hızlı ilerleyerek iş yerinizin kadrosunu yetkin kişiler ile geliştirme olanağı bulabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2022, 05:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER