banner198

İpekzade 120 Gümüşsuyu Halı | Modapek Halı

Eskiye olan özleminizi ve beğeni tarzınızı modern evlerinize de yansıtmak ister misiniz?

İpekzade 120 Gümüşsuyu Halı | Modapek Halı
banner145

İpekzade 120 Gümüşsuyu Halı | Modapek Halı

Eskiye olan özleminizi ve beğeni tarzınızı modern evlerinize de yansıtmak ister misiniz? O halde ilk yapmanız gereken şey İpekzade 120 Gümüşsuyu halı modellerine göz atmaktır.

Birbirinden şık desenleriyle, eskiye olan özleminizi giderecek şekilde tasarlanan kenar kesimleriyle her zaman kalitesini gözler önüne sermeye devam ediyor.

İpekzade 120 Gümüşsuyu Halı Modelleri

Orta kısmında ve kenar kısımlarında desenlerin yoğun olarak kullanıldığı İpekzade 120 Gümüşsuyu halı modellerinde krem ve kahve renk tonları ağırlıklı olarak tercih edilir.

Muhteşem el işçiliği kullanılarak tasarlanan bu halı modellerinde zarif desenler de bir hayli dikkat çekiyor.

Aynı zamanda %55 modal ipek ve %45 akrilik iplikler kullanılarak dokuma yapılan modellerdir. Modal ipek ipliklerden elde edilen bu halıların kullanım ömrü de uzundur.

İpekzade 120 Gümüşsuyu Halı Özellikleri

İpeksi dokunuşlar yapılarak tasarlanan İpekzade 120 Gümüşsuyu halı modellerinde yumuşaklık ve parlaklık her zaman ön plana çıkmayı başarıyor.

Leke tutmayan özelliği ise en sevilen özelliklerinden birisidir. Sizler de bu muhteşem halı modellerine modapek adresinden ulaşabilirsiniz.

Cumhuriyet Halk Partisi Çankırı İl Başkanı İlhan Tekin görevden alındı.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezinde dün gerçekleşen MYK Toplantısı sonrasında CHP İl Başkanı İlhan Tekin’i görevden aldı.

İlhan Tekin’den boşalan İl Başkanlığına alınan MYK kararına göre; Çankırı’da esnaflık yapan Galip Ağaoğlu’nun getirildiği, kararın Pazartesi günü il başkanlığına ulaşacağı edinilen bilgiler arasında yer alıyor.

Öte yandan CHP İL Başkanlığı görevinden alınan İlhan Tekin, bugün saat 19.21’de basın mensuplarına gönderdiği kısa açıklamada; “2016 Yılından bu tarafa görev yaptığım Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığından 16/02/2022 tarihinden itibaren istifa etmiş bulunuyorum. Bu konuyla ilgili herhangi bir basın açıklamasında bulunmak istemiyorum. Saygılarımla “ bilgisinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2022, 00:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER