banner198

İxirhost Bulut Sunucu Hizmetinin Üstün Özellikleri

İksir İnternet Hizmetleri A.Ş olarak ilk 2005 yılında kurulmuştur. Daha sonra 16 yıllık geçmişiyle birlikte günümüze kadar uzanmayı başarmıştır.

İxirhost Bulut Sunucu Hizmetinin Üstün Özellikleri
banner145

İksir İnternet Hizmetleri A.Ş olarak ilk 2005 yılında kurulmuştur. Daha sonra 16 yıllık geçmişiyle birlikte günümüze kadar uzanmayı başarmıştır. Hosting servisleri ile oldukça popüler bir şirkettir. Hizmetlerini uzman kadrosuyla birlikte geçirerek ilerletiyor. Bu sayede sizlere daima yenilikçi aktarımlar iletebilmektedir. Özellikle de önemli hizmetlerinden biri olan bulut sunucu ile çok kısa kurulumlar gerçekleştirebilirsiniz.

Sizlere ücretsiz kontrol paneli hizmeti sağlar. Çoğu yerde kontrol panellerinin lisans ücretleri vardır. Ancak İxirhost firması tüm bulut sunucu paketlerinde CyberPanel, Centos Web panel ve Vesta kullanımları sağlamaktadır. Üstelik ÜCRETSİZ! 60 saniye gibi kısa bir süre zarfında hızlı kurulum imkanı sağlar. Bant genişliği dolan bir sunucudaki hiçbir şeye erişim sağlanmaz. Ancak limitsiz trafik özelliği ile bu gibi sorunların önüne geçilmektedir. İxirhost bulut sunucularında tam kontrol sizlerde olur.

İxirhost Bulut Sunucu Kullanım Alanları

İxirhost bulut sunucu kullanım alanları kapsamında geniş bir hizmet barındırıyor. Web sitesi barındırma özelliği vardır. Bunun için paylaşımlı sunucu kullanılır. İnternet siteniz için yetersiz gelme söz konusu ise yüksek performanslı, ekonomik bir bulut sunucu hizmeti İxirhost’da. E-ticaret siteleri için de son derece uygun seçenektir. Henüz hayata geçmemiş olan projenizi test etmek istiyorsanız ve bunun için de çok ücret ödememek için ixirhost üzerinde denemelerinizi yapabilirsiniz. Bulut sunucu içerisinde tüm uygulamalarınızı güvenli bir şekilde barındırabilirsiniz.

Kaynak:https://www.ixirhost.com/cloud

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER