banner198

Kaizen Demir Çelik Beton Altı Trapez Sac Hizmeti

Elensan Grup Enerji adı altında sizlere uzun yıllardan beri beton altı trapez sac hizmeti vermektedir.

Kaizen Demir Çelik Beton Altı Trapez Sac Hizmeti
banner145

Kaizen Demir Çelik Beton Altı Trapez Sac Hizmeti

Elensan Grup Enerji adı altında sizlere uzun yıllardan beri beton altı trapez sac hizmeti vermektedir. Uzun yılların vermiş olduğu bilgi birikimiyle birlikte güvenli, kaliteli ve daima hızlı bir hizmet aktarımı sağlanmaktadır. Aynı zamanda trapez sac sektörü içerisinde de modern ve yeni tesisleriyle birlikte müşterilerin isteklerini en iyi şekilde karşılayabilecek potansiyelde bir şirket olarak karşınıza çıkar. Elensan Grup müşterileri için trapez sac üretimi gerçekleştirirken öncelikli olaran güvenliği ve ürünlerin uzun ömürlü olmasına dikkat çeker.

Beton altı trapez sac üretim aşamalarında kullanılan bütün ham maddelere özen gösterilmektedir. Yardımcı maddelerin dahi standartlara uygun olması gerekir. Bu durum firma için sağlamlık açısından son derece önemli detaylardan biridir. Güvenlik düzeyinin de maksimum seviyelerde olması gibi daha birçok farklı etken vardır.

Kaizen Demir Çelik Beton Altı Trapez Sac Hakkında

Firma trapez sac fiyatları noktasında sizleri zorlayacak konumda hizmet vermez. Her cebe uygun standartlarda ürünler mevcuttur. Beton altı trapez sac kullanımı beton ve çeliğin bir araya gelmesiyle oluşturulur. Özellikle de kompozit yapılarda beton, çelik arasına bütünlük sağlaması adına uygulanan bir zemin kaplamadır. Beton tasarrufu sağlar. Aynı zamanda yapıların yapım aşamalarını çok kısa sürede tamamlamaya yardımcı olur. Ayrıca bir diğer özelliği de herhangi bir kalıba ihtiyacı yoktur. Trapez sac kendisinden kalıp görevi görür.

Çerkeş’te D-100 Karayolu 5 saat kapalı kaldı!

Çankırı’nın Çerkeş ilçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle D-100 karayolu gece saatlerinde trafiğe kapandı.

D-100 karayolu kemikli rampasında Tırların kayması sonucu karayolu trafiğe kapandı. Şiddetli kar yağışı ve fırtınan devam ettiği sırada yolda 10 kilometre uzunluğunda araç kuyruğu oluştu.

Trafik tıkanıklığı nedeniyle yolda mahsur kalan vatandaşlara Çerkeş Belediyesi ekipleri, yiyecek ve su ikramında bulundu. Yaklaşık 5 saat trafiğe kapalı kalan yol, Karayolları ve Çerkeş Bölge Trafik ekiplerinin yoğun çalışmaları sonucu trafiğe açıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER