banner198

Kaliteli Hayvan Çadırı Üretimi Elit Çadır’da Sizleri Bekliyor!

Elit Çadır firması 2016 yılından beri tente, çadır ve branda sektöründe hizmet akışı sunmaktadır.

Kaliteli Hayvan Çadırı Üretimi Elit Çadır’da Sizleri Bekliyor!
banner145

Kaliteli Hayvan Çadırı Üretimi Elit Çadır’da Sizleri Bekliyor!

Elit Çadır firması 2016 yılından beri tente, çadır ve branda sektöründe hizmet akışı sunmaktadır. Tam 25 senelik iş tecrübesi vardır. Arka planda çalışan profesyonel takım arkadaşlarıyla birlikte senelerdir bu alanda en iyi ürünleri sizlere sunma çabası içerisindedir. Aynı zamanda sizlere uygun kalite standartlarıyla hizmet sağlar.

Firmanın hizmetleri arasında olan hayvan çadırı çok sık tercih edilen ürünlerden biridir. Hayvanların barınmaları amacıyla kullanılmaktadır. Bu çadırların ömürleri genellikle oldukça uzundur. Ürün kalitesine göre 20-30 yıl kadar uzun süreli kullanım sağlar. Ayrıca son zamanlarda demir ve beton sektöründe de yüksek fiyatlandırmalar görülmektedir. Bu nedenle de hayvanların barınması için çadır kullanımına daha çok yer veriliyor. Maliyet konusunda diğerlerine göre daha azdır. Aynı zamanda hayvan çadırlarında da farklı amaçlara uygun kullanımlar mevcuttur. Bunlar:

  • Tavuk çadırı
  • Büyükbaş çadırı
  • Küçükbaş çadırı
  • Solucan ve gübre çadırı
  • Mantar çadırları

Olmak üzere çeşitli çadır üretimleri söz konusudur. Ayrıca depo çadırı kullanımlarına da artık bu anlamda çok sık yer verilmeye başlanmıştır.

Hayvan Çadırı Fiyatları

Öncelikle Elit Çadır daima isteklerinize uygun olarak çadır üretimi gerçekleştirir. Özellikle de hayvan çadırı alanında sizlere en uygun fiyat seçeneklerini sunmaktadır. Düşünülen ve planlanan ürün boyutlarına uygun olarak fiyatlar değişiklik gösterir. Aynı zamanda izolasyon tercih edip etmeyeceğinize göre değişikliklerin olması söz konusudur.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER