banner198

Kapalı Oyun Parkı İstanbul

İstanbul gibi kalabalık şehirlerde çocukları için güvenilir oyun alanları bulmakta zorlanan aileler artık çareyi kapalı oyun parklarında aramaktadırlar.

Kapalı Oyun Parkı İstanbul
banner145

Kapalı Oyun Parkı İstanbul
İstanbul gibi kalabalık şehirlerde çocukları için güvenilir oyun alanları bulmakta zorlanan aileler artık çareyi kapalı oyun parklarında aramaktadırlar. Ancak bu tarz park alanlarında da içerik çok önemlidir. Yani sadece güvenlik değil aynı zamanda öğreticilik, çeşitlilik ve buna benzer kriterler de seçimlerde önemli bir rol oynamalıdır. Kapalı oyun parkı İstanbul merkezi artık Beylikdüzü ve çevresinde yaşayan tüm çocuklu ailelerin en uğrak adreslerinden biri haline gelmiştir. Birbirinden özel ve kaliteli oyun alanları ile her yaştan çocuğa hitap eden bu güzel merkez hem çocuklar hem de aileleri için keyifli bir gün geçirmek adına en doğru yerlerden biridir.
İstanbul’da çocukları için her anlamda beklentileri karşılayacak kaliteli bir kapalı oyun parkı arayan kişiler Beylikdüzü’nde yer alan tesisimizi ziyaret edebilirler. Her yaştan çocuk için birçok detayın düşünüldüğü bu tesiste eğitici ve eğlendirici oyun alanları yer almaktadır. Tüm bunların yanında çocuklar ve aileleri kafeteryalarımızda eğlenceli figürler ile hazırlanan yiyeceklerin tatlarına bakabilir ve bu alanlarda dinlenebilirler. Tüm oyun alanlarının temizlik işlemleri belirli zamanlarda ve aynı zamanda detaylı bir şekilde yapıldığı için doğal olarak aileler çocuklarını hiçbir şüphe duymadan kapalı oyun parkı istanbul tesislerimize getirebilirler.

Eğlenceli Anlar İçin Kapalı Oyun Parkı İstanbul Kalabalık nüfus ve olanaksızlık gibi nedenlerden dolayı açık havada zaman geçirmek yerine dört duvar arasında yaşamak zorunda kalan çocuklar İstanbul tesislerimizde oyun ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Çocukların birçok farklı oyuncak ile oynayabildikleri, yaşıtları ile birlikte grup etkinliklerine katılabildikleri ve aynı zamanda workshoplar da profesyonel psikologlar ile zaman geçirdikleri tesislerimiz haftanın her günü ziyaretçilerini beklemektedir. Çok geniş bir alana yayılan ve çok sayıda çocuğun aynı anda eğlenebilmelerine olanak tanıyan Dumadum oyun parkına gelen çocuklar zamanın nasıl geçtiğini anlayamazlar. İçeri girdiklerinde rengârenk bir dünya ile karşılaşan çocuklar günün her anını farklı bir etkinlik ile geçirebilirler. Tesisimizde sıradan oyun parklarının dışında toplu oyun parkı alanları da yer almaktadır. Bu sayede çocuklar grup halinde hareket etmeyi ve topluluk kurallarını da öğrenebilirler.

Top havuzlarından kaydıraklara kadar akıllara gelen her türlü oyuncakların yer aldığı kapalı oyun parkı istanbul tesisimizde özellikle uzman psikologlar tarafından düzenlenen workshop uygulamaları ailelerin ilgilerini çekmektedir. Bu etkinliklerde çocukların ilgi alanları keşfedilirken aynı zamanda kendilerini tanımaları, kişisel gelişimlerinin sağlanması ve buna benzer amaçlar güdülmektedir. Ulaşımın kolay olması ve bunun yanında her ailenin çocuğu ile keyifli zamanlar geçirebileceği bir alan olması sebebi ile artık birçok aile seçimlerini Dumadum oyun parkından yana kullanmaktadır. Kapalı oyun parkı İstanbul tesisimize gelerek sizde çocuğunuz ile birlikte keyifli zaman geçirebilir ve ona daha önce yaşamadığı bir oyun veya park deneyimi yaşama şansı sunabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2022, 06:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner304

banner303