banner198

Kartal Diş Kliniği Hizmetleri

Ağız ve diş sağlığı söz konusu olunca insanlar genelde tecrübeli ve güvenilir yerleri tercih ediyor.

Kartal Diş Kliniği Hizmetleri
banner145

Ağız ve diş sağlığı söz konusu olunca insanlar genelde tecrübeli ve güvenilir yerleri tercih ediyor. Bu kartal diş kliniği de insanlara çeşitli hizmet sunabiliyor. Her gün daha da genişleten kadrosu ile ağız ve diş sağlığı konusunda sizlere yardımcı oluyor. Bu klinikteki hizmetler şu şekilde sıralanabiliyor;

 - Muayene

 - Protez

 - Pedodonti

 - Cerrahi

 - Ortodonti

 - Gülüş Tasarımı

 - Lazer Destekli Diş Hekimliği

 - Diş Hekimliğinde Hipnoz

 - İmplantoloji

 - Restoratif Diş Tedavisi

 Estetik ve aynı zamanda da sağlıklı gülüşlere sahip olmak isteyen insanlara uygun her türlü tedavi yöntemi klinikte yerini alıyor. Görüşme planlamak için sitede telefon numaraları bulunuyor. Bu telefon numaralarından kartal diş kliniği ile iletişime kolaylıkla geçilebiliyor. Sitede kartal diş kliniği çalışma saatleri de bulunuyor.

Klinik Hizmetleri

 Klinik piyasada bulunan en yeni teknoloji sistemlere yer veriliyor. Klinik bünyesinde tecrübeli insanları barındırıyor. Ağız ve diş güzelliğini ön plana çıkarmak isteyen, ağzı ve diş konusunda memnuniyetsizlik yaşayanlar, estetik ve sağlık açısından bazı tedavilere ihtiyaç duyan insanlara bu kartal diş kliniği ile her türlü tedavi yöntemleri uygulanabiliyor. Özellikle çapraşık ve uyumsuz diş dizilimleri için en çok tercih edilen tedavi yöntemi olan ortodonti tedavisi de bu klinikte yerini alıyor.

Ortodonti Hakkında Bilgi

Ortodontik tedavilere, çapraşık dişlerde, alt çenenin geride ya da önde olması sebebi ile ihtiyaç duyuluyor. Bu tedavilerde hastanın yaşı ön planda tutuluyor. Ergen bir hastada böyle bir durum söz konusu ise tedavisi ortodontik tekniklerle yapılabiliyor. Eğer hasta yetişkinse, tedavisi için cerrahi ve ortodonti tedavisi uygulanması gerekiyor. Ortodontik bozukluklara, uzun süreli biberon emme, parmak emme ve tırnak yeme gibi alışkanlıklara neden olabiliyor. Bu tür alışkanlıklarda erken tedavinin önemi büyük oluyor.

Ortodontik tedaviler sadece estetik amaçlarla yapılmıyor. Aynı zamanda ileride meydana gelebilecek diş eti rahatsızlıklarının önlenmesi, çiğneme işlevinin sağlanabilmesi için de gerekli oluyor. Ortodontik problemlerde, işlevsel, hareketli ve sabit apareyler kullanılabiliyor. Ortodontik tedaviler fizyolojik bir süreç olduğu için uzun sürüyor. Eper bu ortodontik tedaviler hızlı olarak yapılmaya çalışıldığında sonuç başarısızlık ile sonuçlanabiliyor. Bu tür olumsuzluklara meydan bırakmamak adına uzun sürelide olsa başarılı sonuçlar elde ediliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274

banner273