banner198

Korku Evi Macerasını Kaçırmayın

Korku evleri dönemin en iyi aktivitelerinden biri olarak biliniyor.

Korku Evi Macerasını Kaçırmayın
banner145

Korku Evi Macerasını Kaçırmayın

Korku evleri dönemin en iyi aktivitelerinden biri olarak biliniyor. Birçok insanın ilgisini çeken ve merak uyandıran korku evleri oldukça eğlenceli. İnsanların unutulmaz anılar yaşamasını da mümkün hale getiriyor. Sevilen korku filmlerinin içerisinde olabilme şansı elde edebiliyorsunuz. Ancak tüm bunların gerçek olabilmesi için doğru korku evinizi seçmeniz gerekiyor. Bu sayede tam olarak hayal ettiğiniz korku evi ile karşılaşabilirsiniz. Kadıköy Korku Evi için de Dehşetin Yüzü sizleri ağırlamayı bekliyor. Dört katlı büyük bir alan içerisinde eğlence ve korkuyu bir arada yaşayabiliyorsunuz.

Korku evi İstanbul seçenekleri içerisinde en önemli isimlerden biri olan Dehşetin Yüzü sürekli tavsiye ediliyor. Bir saatlik zaman dilimi içerisinde unutulmaz anılar yaşama imkanı elde edebiliyorsunuz. Arkadaş grubu içerisinde özel bir eğlence yaşama şansınız da olabiliyor. Film konsepti olarak hazırlanmasının yanı sıra ipuçlarını takip ederek ilerliyorsunuz. Bu sırada dilerseniz önceden anlaşıp arkadaşlarınızdan birine şaka da hazırlayabilirsiniz. Dehşetin Yüzü Korku evi sizleri hayallerinizin de ötesine taşıyor.

Dehşetin Yüzü Eğlence Dolu Anlar Yaşatıyor

Efe Şen’in işlettiği Dehşetin Yüzü, eğlencenin doruk noktasına ulaştığı noktalardan biri. Bir arkadaş grubu halinde gitmeye karar verdiğinizde sizleri en iyi şekilde karşılıyor. 0545 207 11 04 numarasından da rezervasyon alabiliyorsunuz. Hem gece hem de gündüz olarak 7/24 hizmet almanız mümkün olabiliyor. Böylece dilediğiniz zaman korku evi macerasına katılabiliyorsunuz.

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2022, 12:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER