banner198

Macity Hotel Oda Seçenekleri

Macity Hotel bünyesinde bulunan oda kategorileri ilgili kişiler tarafından fazlasıyla merak edilmektedir.

Macity Hotel Oda Seçenekleri
banner145

Macity Hotel Oda Seçenekleri

Macity Hotel bünyesinde bulunan oda kategorileri ilgili kişiler tarafından fazlasıyla merak edilmektedir. Belirtmeliyiz ki Maltepe otel kapsamında Macity Hotel en beğenilen otellerden biridir. Misafirlerine sunduğu geniş oda alternatifleriyle oldukça beğeni toplamayı başarmıştır. Aynı zamanda rezervasyon yaptırılacak kişi sayısına ve müşteri talebine uygun odalar ayarlanmaktadır. Tüm bu işlemler için sadece Macity Hotel web sitesine erişim sağlamanız yeterlidir. Böylece çalışanlarla irtibata geçerek odalar hakkında da detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıda sizlere maddeler halinde otelde bulunan tüm oda seçeneklerini sıraladık. Tüm bu alternatifleriyle birlikte Macity Hotel, İstanbul jakuzili otel kategorisinde ön plana çıkmaktadır. Jakuzisi olan bir otel odasını da rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

  • Deluxe oda
  • Superior oda
  • Double oda
  • Twin oda

Macity Hotel Deluxe Oda

Otelin bünyesinde bulunan Deluxe odalar en çok tercih edilen oda modellerinden biri olmaktadır. Özellikleri ve sağladığı olanakları bakımından müşteriler tarafından fazlasıyla beğeni almaktadır. Bu bağlamda rezervasyon işlemlerinde nitelikleri uyduğunu düşünüyorsanız, deluxe oda seçimi yapabilirsiniz. Maltepe jakuzili otel olarak Macity Hotel’de en iyi oda hizmetlerini alabilirsiniz.

25m2 genişliğine sahip olan deluxe oda modelleri oldukça ferah ve iç açıcı bir tasarıma sahiptir. Müşteriler için odada ayrıca meyve tabağı da sunulmaktadır. Bunun yanı sıra bornoz, alkolsüz içecek ikramları, otel içinde yeme ve içme gibi alternatifler sağlanmaktadır. Aynı zamanda laundry hizmetlerinden de deluxe oda misafirleri indirimli bir şekilde yararlanabilmektedir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER