banner198

Mekanı Aydınlatan Led Işıklı Makyaj Aynası

Makyaj aynaları piyasada farklı amaçlar ile kullanılır.

Mekanı Aydınlatan Led Işıklı Makyaj Aynası
banner145

Mekanı Aydınlatan Led Işıklı Makyaj Aynası

Makyaj aynaları piyasada farklı amaçlar ile kullanılır. Daha önce ev ve yaşam ürünleri işlevsel olarak kullanılıyorken artık mekana derinlik katmak için dekorasyonda da kullanılıyor. Aynı durum makyaj aynaları için de geçerlidir. Zamana ayak uyduran led ışıklı makyaj aynaları için iyi bir araştırma yapmak gereklidir. Makyaj aynaları sadece ev gibi yaşam alanlarında değil iş yerleri, set, berber, kuaför, güzellik merkezi gibi yerlerde de kullanılıyor. Kişisel bakım ve makyaj yapma amaçları ile tercih ediliyor. Piyasada bulunan makyaj aynaları zaman içinde şekil de değiştirdi. Ahşap, plastik, polyester gibi malzemelerden de yapılabiliyor. Dolayısı ile yapım ve kullanım aşamasında da çeşitlilik sağlanıyor.

Ortamda ışık bulunmadığı ya da ışığın yetersiz olduğu zamanlarda led ışıklı makyaj aynası iyi bir tercih olabilir. Ancak her markanın maalesef ürün çeşitliliğinde led ışıklı makyaj aynası bulunmuyor. Piyasada uzun bir süredir faaliyet gösteren Bauboss firması banyo ürünleri ve aksesuarları alanında müşterilerine farklı ürün deneyimleri sunuyor. Ürettikleri ürünlerde konfor ve rahatlığı ön planda tutmayı amaçlıyorlar. Yaklaşık 25 yıldır piyasa içerisinde bulundukları için daha çok satan ürünleri bilip ona göre üretim ve tasarım işlerini de düzenliyorlar. Yıllardır biriktirdikleri birikim sayesinde hem ürünleri kendileri üretip hem de ithal olarak aldıklarını müşterileri ile buluşturuyorlar. Led ışık teknolojisi ile donatılmış makyaj aynası da bunlardan biridir. Karanlık ortamlarda bile kolayca kişisel bakımınızı yapmanıza yarayan farklı çeşitlerde led ışıklı makyaj aynaları üretiyorlar. Ürünlerinde ışık olarak led kullanmalarının birçok artısı bulunuyor.

Led teknolojisi son yıllarda nerede ise her alanda kullanılıyor. Bunun en önemli sebeplerinden biri uzun ömürlü ve tasarruflu bir sisteme sahip oluşlarıdır. Bauboss firması da makyaj aynalarında led ışığı kullanarak hem görsel olarak hem de işlevsellikle ürünlerini ön planla çıkarıyor. Led ışık teknolojisi uzun yıllar ışık değişimi yapılmadan kullanılabildiği için uzun ömürlüdür. Led ışık kullanılan yerlerde ampuller ve ışık kaynağı için ekstra bakım ve onarım masrafı gerekmez. Bunun yanında led teknolojisi sayesinde az miktarda enerji ile yüksek oranda aydınlatma sağlanabilir. Özellikle banyo ve tuvaletlerde ortam ışığını da destekler. Ürettikleri ürünlerde bu kadar ince ayrıntıyı düşünüp ona göre ürün tasarlamak büyük bir birikim ve kaliteli çalışan gerektirir. Otel, tatil yerleri ve yurt binaları gibi yerlerde de banyo aynası ihtiyacı için ışıklı led makyaj aynası kullanılabilir.

Bauboss firması farklı ürün grupları içinde makyaj aynalarında da çeşitlilik sağlamış. Bauboss mafsallı makyaj ve tıraş aynası kullanacağı üründe ışık ve aydınlatma tercih etmeyenler için özel olarak tasarlanmıştır. Ortam ışığının yeterli olduğu alanlarda ışıksız mafsallı makyaj ve tıraş aynası ile ortamlara hem dekorasyon şıklığı hem de işlevsellik katabilirsiniz. Kişisel bakımınızı yaparken hareket edebilen yapısı sayesinde zorlanmazsınız. Pirinç ve dikdörtgen tabanı şıklığı ile de göz dolduruyor. Ürün 3X büyüteçli olup paslanmaz gövde özellikleriyle birlikte çift taraflıdır. En çok tercih edilen Bauboss ürünlerinden biri de led ışıklı mafsallı makyaj ve tıraş aynasıdır. Tek taraflı olarak tasarlanan bu aynada led aydınlatma rengi olarak sarı gün ışığı kullanılmıştır. 3X büyüteçli özelliği sayesinde kişisel bakımınızı yaparken yüzünüzdeki hiçbir ayrıntıyı kaçırmazsınız. 20 cm çapında olup ürünün toplam kol uzunluğu 26 cm’dir. Parlak krom renkli olup paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir. Pirinç üzerinde bulunan krom kaplama ile duvara monte edilebilen şekilde tasarlanmıştır. Bauboss’un ürettikleri led ışıklı ayna modellerine ek olarak ithal makyaj aynası seçenekleri de bulunuyor. Bauboss akrilik çerçeveli led ışıklı mafsallı makyaj aynası tek taraflı olmakla birlikte 3X büyüteç özelliği bulunur. Mafsalının kol uzunluğu 29 cm iken ürün çapı 20 cm’dir. Kendi ürettikleri ürünler kadar yüksek dayanıklılığı bulunan bu ürün de led teknolojisi ile donatılmıştır. Her mekanda rahatça kullanılacak makyaj aynası çeşitleri üst düzey kalite standartlarına sahiptir.

  1. firması yetkilileri ürünlerinde dayanıklılık ve kalitenin esas olduğuna vurgu yapıyor. Kendi ürettikleri ya da ithal ettikleri bazı ürünlerde önceliklerinin sağlamlık olduğuna söylüyorlar. Yıllardır piyasada kalite ve güven prensibi ile hareket ettikleri için her geçen gün daha da büyüyorlar.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER