banner198

Para Kazandıran Oyunlar

Günümüzde internet üzerinden para kazanmak oldukça kolay hale geldi.

Para Kazandıran Oyunlar
banner145

Para Kazandıran Oyunlar

Günümüzde internet üzerinden para kazanmak oldukça kolay hale geldi. Sosyal mecralardan, forumlardan, bloglardan ya da çeşitli birçok şekilde para kazanmak artık internet vasıtasıyla çok kolaydır. Bizler ise bu yazımızda oyun oynayarak nasıl para kazanılır konusundan bahsedeceğiz.

Özellikle son 3 yıl içerisinde oyunlardan para kazanmayı başaran kişi sayısı oldukça fazladır. Hal böyle olunca diğer oyuncular da yeni başlasalar bile kendilerini geliştirerek oyunlardan gelir elde etmeye başlamaktadır. Şimdi gelin birlikte arasında en popüler olanlarına göz atalım.

En popüler Para Kazandıran Oyunlar Hangileri?

Metin 2

Para kazandıran oyunların en başında hiç şüphesiz Metin 2 gelmektedir. 2005 yılında piyasaya sürülen bu oyunda ciddi anlamda gelir elde eden kullanıcı sayısı bir hayli fazladır. Siz de bu oyunu oynuyorsanız ve ona harcadığınız vakitte artık para kazanmak istiyorsanız ilk olarak char kasıp bu karakterleri forumlarda ya da dijital ortamlarda satabilirsiniz. Ayrıca dijital bir oyun dağıtım ağı olan Steam üzerinden de Metin 2 araçlarını satarak para kazanabilmeniz mümkündür.

Second Life:

En çok para kazandıran oyunlardan bir diğeri de Second Life adlı oyundur. Oyun içerisinde emlak, giysi, kıyafet gibi eşyaları diğer oyunculara satarak para kazanmak mümkündür. Ayrıca Second Life içinde eşyaları oyun içi para birimi olan Linden dolarına çevirebilir ve sonrasında bu paraları da nakite çevirebilirsiniz.

CounterStike GO

Oyuncuların en fazla gelir elde ettiği oyunlardan bir diğeri de CS GO’dur. Oyunun internet üzerinden oynanıyor olması ona olan talebi arttırdığı gibi birçok kişinin bu oyundan ciddi anlamda paralar kazanmasına da olanak sağlamıştır. Oyun içerisinde kazandığınız ekipmanları satarak, turnuvalara katılarak ve hesabı kasıp sonrasında başkasına satarak ciddi gelirler elde edebilirsiniz. Ayrıca oyunu oynarken Twitch yayını açarak yayıncılardan bağış toplayarak para kazanan oyuncu sayısı da bir hayli fazladır.

PUBG

Dünyayı kasıp kavuran PUBG çılgınlığı da tabi ki oyuncular arasında ciddi bir gelir kapısı olarak akıllara gelmektedir. Hem telefon hem de bilgisayar üzerinden oynanması oyunun popülaritesinin hiç düşmemesine dolayısıyla da oyuncuların karakterlere daha fazla önem vermelerine sebep oluyor. PUBG oyunundan para kazanmak istiyorsanız ilk olarak çeşitli sosyal medya platformlarında yayınlar açabilir ve Youtube’e oyunun kilit rolleri ile ilgili kısa bilgilendirici videolar yükleyebilirsiniz. Ayrıca oyunda kazandığınız itemleri Steam hesabınızda satarak para kazanmanız da mümkündür. PUBG, arasında en fazla talep görenlerden biridir.

Bingo For Money:

Oyun bilinen silahlı macera oyunlarının aksine şans faktörünün daha ön planda olduğu bir uygulamadır. En basit tanımıyla ise yılbaşı piyangosuna benzetilebilir. Oyunda sistem size her gün 1 çekiliş hakkı vermektedir. Bu çekiliş sonunda şansınıza gelen tutar kadar sanal para hesabınıza yüklenmektedir. O sanal tutar belirli bir seviyeye ulaştığında ise bunu hesaba nakit olarak aktarabilme şansınız bulunmaktadır.

League of Legends

Para kazandıran oyunlardan bahsedip de LOL’ü atlamak tabi ki olmazdı. Adını oldukça sık duyduğumuz ve modası hiç geçmeyen bir oyun varsa hiç kuşkusuz o da ’dir. Oyunda canlı yayın açarak para kazanan oyuncu sayısı oldukça fazladır. Ayrıca level kasarak char satışı yapan ve sadece bu yöntem ile ciddi anlamda gelir sağlayan kişi sayısı 2022 yılı itibariyle bir hayli fazladır.

Oyna Kazan

Bu uygulama tamamen genel kültüre dayalı olan ve belirli bir tutara ulaştığınızda direkt İBAN’a para çekmenize olanak veren bir bilgi yarışmasıdır. Oyunda bir joker hakkı verilerek genel kültür soruları sorulmaktadır. Para kazandiran oyunların içerisinde bilgiye dayalı olması sebebiyle diğerlerinden ayrılmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2022, 10:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
merve
merve - 1 ay Önce

pubg level kasarak kazanabilirsiniz.

SIRADAKİ HABER

banner304

banner303