banner198

Polimer Kil

Polimer kil takı aksesuar heykelcilik dekorasyon fincan süsleme gibi bir çok alanda kullanılan ürünlerin başında gelmektedir.

Polimer Kil
banner145

Polimer Kil

Polimer kil takı aksesuar heykelcilik dekorasyon fincan süsleme gibi bir çok alanda kullanılan ürünlerin başında gelmektedir. Polimer kil ile birbirinden farklı ve güzel dekor ürünleri yapılmaktadır. Bu ürünler hem ev dekorunda hem de birçok alanda kullanılır. Polimer kil fırınlanabilme özelliğine sahip olan bir kil çeşididir. Oyun hamuru kıvamında oldukça kolay şekil alabilen bir kil çeşididir.Birçok süsleme de kullanılır. Evde kullanılan fırınlarda kolaylıkla fırınlanır ve uzun süre dayanıklılığını korur. Doğru bir şekilde fırınlayıp dikkatli kullanım İle ömürlük ürünler olabilir. Polimer kil ile son zamanlarda isme özel kupa bardaklar kahve fincanları yapılmaktadır. Bu fincanlar çok sevilen ve çok tercih edilen fincanlar arasında yer alır.

Polimer Kil Kullanım Alanları

Polimer kil metal ahşap cam taş ve ısıya dayanıklı plastik tüm yüzeylere uygulanabilir. Şekillendirmesi oldukça kolaydır. Rahatlıkla şekil verebilir ve birbirinden güzel desenler oluşturabilirsiniz. https://www.guvensanat.com/kil-hamurlari sitesi üzerinden polimer kil alabilirsiniz. Birçok renkte polimer kil site üzerinden satın alabilirsiniz

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2022, 22:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER