banner198

Profesyonel Halı Yıkama Hizmeti Nokta Halı

Nokta Halı ve Koltuk Yıkama şirketi 10 yılı aşkın süredir sektör içerisinde konumunu koruyor.

Profesyonel Halı Yıkama Hizmeti Nokta Halı
banner145

Nokta Halı ve Koltuk Yıkama şirketi 10 yılı aşkın süredir sektör içerisinde konumunu koruyor. Bunun en büyük sebebi de müşterileriyle kurmuş olduğu bağdır. Bu anlamda çok kapsamlı bir hizmet sunarak müşterilerin istekleri doğrultusunda hizmetler vermektedir. Antalya halı yıkama şirketleri arasında da en çok tercih edilenlerden biri olarak lider konumda yer alıyor.

Özellikle firmanın kullanmış olduğu makinalar sayesinde de çok iyi bir şekilde temizleme işleminin yapıldığını söylemek doğru olacaktır. Aynı zamanda sizlerin sağlığını da oldukça önemseyen firma bu alanda çalışmalarını çok daha büyük bir titizlikle sürdürmektedir. Sağlık standartlarına uygun olarak kullanılan deterjanlar hem insan hem de doğa dostu olarak sizlere yansıtılır. Antalya halı temizleme işlemlerinin her biri bu anlamda sizlere profesyonelce sunulmaktadır.

Fabrika Yöntemiyle El Değmeden Halı Yıkama İşlemi

Nokta Halı firması hiçbir şekilde el değmeden son derece hijyenik ortamlarda hizmet vererek sizlere yardımcı olur. Fabrika yöntemiyle birlikte yıkama işlemleri gerçekleşir. Ayrıca halılarınıza zarar vermeden halılar üzerindeki lekeler kolay bir şekilde çıkartılır. Sık dokunmuş olan ve yünlü olan halıları evde yıkanması zordur. Bu nedenle de sizlere bu alanda daha profesyonel bir hizmet sunarak yardımcı olurlar. İplik özelliğinden boya kullanımına kadar incelemeler yapılarak buna uygun bir şekilde yıkama işlemine sokulur. Aynı zamanda Nokta halı yıkama fiyatları konusunda da değişkenlik göstermektedir. Ancak oldukça uygun fiyatlar sunar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER