banner198

Profesyonel İtibar Yönetimi

İnternet mecraları eskisinden çok daha yoğun bir talep görüyor. Artık insanlar merak ettikleri her şeyi internet ortamlarından araştırıyorlar.

Profesyonel İtibar Yönetimi
banner145

İnternet mecraları eskisinden çok daha yoğun bir talep görüyor. Artık insanlar merak ettikleri her şeyi internet ortamlarından araştırıyorlar. Bu yüzden birçok kişi ve kurumun geçmişi internet ortamından da araştırılıyor. Olumsuz içerikler yayınlandıkları andan itibaren milyonlarca kişi tarafından görülebiliyor. Özellikle sosyal medya uygulamaları içerisinde büyük izlenme sayılarıyla karşılaşabiliyorsunuz. Bu durum da kişilerin ve kurumların imajlarını ciddi manada zedeliyor. İlerideki hizmetleri ve çalışmaları için zarar verdiği de söylenebilir. Haliyle de bu durum yaşanmak istenmiyor. Distile de sizlere bu konuda yardımcı oluyor.

Distile haber kaldırma alanında destek alabileceğiniz en iyi adreslerden biri. İnternetten kaldırılmasını istediğiniz her türlü fotoğraf, video ve haber içeriklerini yok ediyor. Bunu sağlarken de uluslararası hukuk ağı, profesyonel medya ilişkileri ve çok daha fazlasını kullanıyor. ifşa kaldırma alanında kalıcı çözümlere ulaşabiliyor. Bu sayede sizler de kendinize daha temiz bir sayfa açma şansına sahip oluyorsunuz. Distile uzun yıllardan bu yana bu alanda hizmet vermeye devam ediyor.

Distile Uzman Ekibiyle Hizmet Veriyor

Sahip olduğu tecrübesi ve bilgi birikimiyle hareket eden Distile içerik kaldırma hizmetlerinde başarılı. Aynı zamandan itibar yönetimi içerisinde haber yaptırma faaliyetleri de bulunuyor. Kendini kanıtlamış bir isim olarak görülmesinin yanı sıra uzman ekibiyle farkını belli ediyor. Her daim beklentilerinize de ihtiyaçlarınıza da ulaşabiliyorsunuz. Güvenilirlik konusunda da var olan endişelerinizin tümünden kurtulmanız mümkün oluyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER