banner198

Promosyon Ürünleri Nelerdir? Promosyoncu Ne Demek?

Promosyon ürünleri genel olarak; firmalar tarafından müşterilerine sunulan ücretsiz ürünlerdir.

Promosyon Ürünleri Nelerdir? Promosyoncu Ne Demek?
banner145

Promosyon Ürünleri Nelerdir? Promosyoncu Ne Demek?

Promosyon ürünleri genel olarak; firmalar tarafından müşterilerine sunulan ücretsiz ürünlerdir.

Genel kapsamda promosyon ürünleri, firmalar tarafından üzerine kendi markalarının basıldığı reklam-tanıtım amaçlı ürünlerdir. Bu ürünleri müşterilerine ücretsiz şekilde sunan firmalar uzun vadeli reklam planlarlar. Promosyoncu ise firmalar için bu ürünleri tedarik etmek ve baskılarını yapmakla görevlidir.

Aynı zamanda promosyon ürünleri reklamcılık sektöründe önemli yere sahiptir. Ekonomik ve uzun vadeli reklamlar için birebir olan bu yöntem ile yıllar boyu firmanızın tanıtımını yapabilirsiniz.

Promosyon Nedir?

Promosyon, firmalar tarafından müşterilerine sunulan ücretsiz ürünler demiştik. Bu bazen bir kalem olabilir veya bazen de bir ajanda olarak karşımıza çıkabilir.

Promosyon Ürünlerinin Kullanım Alanları

Promosyon ürünleri günlük hayatımızın her yerinde karşımıza çıkıyor. Okullarda, bankalarda ve vezneler gibi birçok iş yerlerinde gördüğümüz bu ürünler bazen insanların üzerlerinde ki aksesuar da olabilir. Başlıca kullanım alanlarını aşağıdaki gibi listelenebilir:

 • Okullar ve Dershaneler
 • Ödeme Vezneleri
 • Kafe ve restoran işletmeleri
 • Otel İşletmeleri
 • Gıda İşletmeleri
 • Banka şubeleri
 • Turizm ve seyahat acenteleri

Promosyon Ürünleri Neden Tercih Edilir?

Promosyon, her zaman diğer reklam yöntemlerine göre daha avantajlı ve uzun vadeli olmuştur. Uzun vadeli reklamlar firmaların hem ekonomisine hem müşteri portföyüne önemli katkı sağlar. Bu yüzden reklamcılık sektöründe diğer reklamlara göre daha çok ilgi görür.

Promosyon Defter Nedir?

Firmaların yoğun olarak seçtiği ürünlerin başında promosyon defter gelir. Günümüz de not alma teknoloji ilerlese dahi kalem ve kağıtla yapılmaya devam ediyor. Bazıları alışkanlık için bazıları da daha hızlı olduğu için not alması gerektiğinde not defterlerine sarılıyor. Bu ürünler de uzun süre kullanım açısından markaların reklam ve tanıtımını en iyi şekilde yapan ürünlerden biridir.

Promosyon Defter Modelleri Nelerdir?

Defter modelleri arasında çeşit ürünler ve boyutlar bulunuyor. Bunlardan başlıca olanlar aşağıdaki gibidir:

 • Tarihli Not Defteri
 • Ajanda Defter
 • Tarihsiz Defter
 • Kılıflı Defter

Promosyon Ajanda Kullanım Alanları

Promosyon ajanda kullanım alanları yoğun olan ürünler arasında yer alıyor. Genel de işletme sahiplerine verilen bu ürünler işletmelerin program yapmalarına yardımcı olurken, markaları da uzun vadede tanıtımını gerçekleştiriyor.

Promosyon Şapka Nedir?

Oldukça uzun vadeli ve geniş kitlelere reklam gösterimi yapan ürünlerin başında promosyon şapka gelir. Şık bir şapka ile yapılan promosyon müşterilerinizin yaz boyu bunu kullanmasına sebep olur. Bu da kitleden kitleye uzun vadeli reklam gösterimi sağlar.

Promosyon Şapka Özellikleri Nelerdir?

Şapkalara basılan reklam-tanıtım promosyonları oldukça yüksek kitle potansiyeline sahip reklamlardır. Şapkalar yaz boyu dikkat çeken aksesuarlar olarak kullanır. Müşterilerinize hazırladığınız şık bir şapka ile promosyon yaptığınız da uzun vadeli reklam hazırlamış olursunuz. Hem düşük maliyet hem yüksek geri dönüş özelliğine sahip bu ürün ile firmanızı hafızalara kazımanız mümkün.

Ucuz Promosyon Şapka Ürünleri

Genel kapsamda promosyon şapka dediğinizde çeşitli ürün yelpazesi mevcut. Her tarz da ve her renk de şapka bulmanız mümkün. Çeşitli modeller arasında dilediğinizi seçerek siz de markanızı geniş kitlelere duyurabilirsiniz.

Promosyon Şapka Fiyatları

Fiyat açısından yüksek fiyatlar ödemeden ulaşabileceğiniz bu promosyon için yüksek geri dönüş sağlayabilirsiniz. Bütçe dostu fiyatları ile markanızı tanıtırken cebiniz yanmaz. Şapka ve promosyon defter modelleri için veya diğer promosyon ürünlerimiz için sitemizi inceleyebilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER