banner198

PropertyTR Genel Müdürü Yusuf Boz’un Sosyal Medyanın Gayrimenkul Pazarına Etkisi Üzerine Kitabı

Küreselleşmeyle birlikte dünya düzeninde oldukça radikal değişiklikler ve yenilikler yaşandı.

PropertyTR Genel Müdürü Yusuf Boz’un Sosyal Medyanın Gayrimenkul Pazarına Etkisi Üzerine Kitabı
banner145

PropertyTR Genel Müdürü Yusuf Boz’un Sosyal Medyanın Gayrimenkul Pazarına Etkisi Üzerine Kitabı

Küreselleşmeyle birlikte dünya düzeninde oldukça radikal değişiklikler ve yenilikler yaşandı. Özellikle de ticaret ve pazarlama sektöründe meydana gelen değişimler hala etkisini sürdürüyor. Bu bağlamda gayrimenkul pazarlaması da teknolojiye ayak uydurarak büyük bir değişim geçirdi. Bu konuyu kapsamlı bir şekilde kaleme alan Yusuf Boz, yeni kitabı ile dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor. PropertyTR genel müdürü olarak karşımıza çıkan Yusuf Boz, aynı zamanda kaleme aldığı yeni kitabıyla da biliniyor.

‘’Sosyal Meydanın Gayrimenkul Pazarına Etkisi’’ adı altında yayınlanan kitap, yeni ve modern gayrimenkul pazarlamasının nasıl ilerlediğini gösteriyor. Bu konuda en detaylı şekilde açıklamalarda bulunan Yusuf Boz, sektör birikimini, gözlem ve deneyimlerini de kitabında okuyucularıyla paylaşıyor. Gayrimenkul pazarlaması ile ilgilenenler, gayrimenkul alım veya satımı yapanlar için kitap oldukça etkili bir içeriğe sahiptir. Bu bakımdan incelendiğinde sosyal medyanın gayrimenkul pazarını nasıl yönlendirdiğini de kitapta en iyi şekilde öğrenebilirsiniz.

Yusuf Boz, kaleme almış olduğu kitabı ile adından fazlasıyla söz ettirmeyi başarıyor. Genel anlamda ticaret ve pazarlama sektörlerinde meydana gelen değişiklikler Yusuf Boz’un birikimleri ve deneyimi ile şekilleniyor. Kitap içeriğinde sosyal medyanın günümüz pazarlama sistemlerine nasıl bir etkisi olduğunu detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda gayrimenkul pazarlamasını etkilemesi sonucunda yeni gayrimenkul pazarlamalarının nasıl ilerlediğini de öğrenmeniz mümkündür.

Yusuf Boz'un Instagram Adresi:

https://www.instagram.com/mryusufboz/

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER