banner198

Sertifikalı Asil Otel Halı Ürünleri

Asil Halı firması ilk olarak el halıcılığı ile başlamıştır. Hatta Özkarakaya Halıcılık adıyla tanınmıştır.

Sertifikalı Asil Otel Halı Ürünleri
banner145

Sertifikalı Asil Otel Halı Ürünleri

Asil Halı firması ilk olarak el halıcılığı ile başlamıştır. Hatta Özkarakaya Halıcılık adıyla tanınmıştır. Eşsiz bir tecrübe kazandıktan sonra Türkiye üzerinde halı sektöründe önde gelen firmalardan biri haline gelmiştir. 1940 yılında sektöre giriş yapan Asil Halı uzun zamandır içerisinde yer aldığı bu hizmette müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Aynı zamanda dünyanın her yerine de bu üstün hizmetini paylaşmaktadır. Bu sayede sizlere daima kaliteli hizmet akışı sağlar.

Firmanın aktif oalrak hizmet verdiği birçok farklı halı kategorisi vardır. Karo halı gibi ofis halısı, yapay çim, kreş halısı adı altında birçok seçenek mevcuttur. Özellikle de otel halısı noktasında sizlere sertifikalı ürünlerle birlikte hizmet aktarımı sunarlar. Alev almaz sertifikalı olan otel halıları sayesinde can güvenliğinize önem verilir. Aynı zamanda anti bakteriyel, koku yapmayan, güve yemez özelliğiyle birlikte sağlık standartlarına da uygun olarak hizmet verilir.

Geniş Renk ve Desen Seçeneği ile Otel Halıları

Otel halıları noktasında sizlerin beğenisini kazanacak yüksek kalitede üretimler söz konusudur. Aynı zamanda otel benzeri mekanlarda da bu halıları kullanabilirsiniz. Sizlere uygun olarak tasarlanır ve dizayn edilir. Asi Halı kullanıma elverişli ürün seçeneği sunar. Ayrıca cami halısı gibi diğer kategorilerde de çok fazla renk, desen içeriğine sahiptir. Rutubet, nem gibi olumsuz hava durumlarına karşı da son derece dayanıklı halılardır. Bu sayede toplu ortamlarda müşterilerinizde rahatsız olmayacaklardır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER