banner198

Türkçe Rap Müziğin Adresi; Şahsi

Şahsi aslen Can Durunesil olarak Türkçe rap piyasasına girmiş bir sanatçıdır.

Türkçe Rap Müziğin Adresi; Şahsi
banner145

Türkçe Rap Müziğin Adresi; Şahsi

Şahsi aslen Can Durunesil olarak Türkçe rap piyasasına girmiş bir sanatçıdır. Günümüzde özellikle de genç neslin rap müziğe olan hayranlığı tartışılmayacak türdendir. Bu kapsamda da Şahsi çıkarmış olduğu müziklerde büyük bir hayran kitlesine erişmiştir. Rap müziğe geçiş yaptığı dönemden itibaren binlerce kişinin beğenisini toplamıştır. Böylece çeşitli albümler ve single çalışmaları yaparak sevenlerini mutlu etmiştir.

Ankara’da dünyaya gelen Şahsi Rap konusunda kendini yıllardır geliştirmektedir. Halen rap müzik çalışmalarına devam ederek sektörde aktif şekilde yer almaktadır. Siz de Şahsi’nin tüm müziklerini ve albümlerini dinlemek için online web adresine göz atabilirsiniz. Sahsi.com adresinde tüm rap parçaları ve albüm klipleri bulunmaktadır.

Şahsi En Beğenilen Teklileri

Şahsi hem tekli hem de albüm olarak birçok çalışmaya imzasını atmıştır. Şimdiye kadar yapmış olduğu konserlerle de büyük bir kitleye erişmiştir. Bu bakımdan büyük bir hayran çevresine de sahiptir diyebiliriz. Dilerseniz Şahsi’nin tüm çalışmalarını ve paylaşımlarını sosyal medya hesapları üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarını takibe alarak da hakkındaki gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Şahsi’nin sosyal medya platformlarındaki hesaplarını takip etmektir.

Albümlerindeki parçaları oldukça ilgi gören Şahsi, birçok başarılı tekli çalışmasını da piyasaya sürmüştür. Rap dünyasında fazlasıyla ses getiren parçaları bulunmaktadır. Şahsi’nin en beğenilen teklilerinden bazılarını sizlere aşağıda maddeler halinde sıraladık.

  • Bir yol bulsam
  • İnanamam
  • Olmuyor
  • Alacağım çok var
YORUM EKLE
YORUMLAR
ekrem dikmen
ekrem dikmen - 1 yıl Önce

Şahsi beeee

SIRADAKİ HABER