banner198

Uzun Abiye

Kendini bir prenses gibi hissetmek isteyen hanımların ilk tercihi uzun abiye olmaktadır.

Uzun Abiye
banner145

Uzun Abiye

Kendini bir prenses gibi hissetmek isteyen hanımların ilk tercihi uzun abiye olmaktadır. Önemli günler daha çok tercih edilen uzun etekli abiyeler çok daha gösterişli olduğu için gözleri üzerinde toplamak isteyen hanımlar idealdir. Bunun yanında gelinler düğünden sonra after patilere katılırken de bu abiyeleri tercih edip hem eğlenceye daha rahat adapte olabilir. Hem de güzelliklerinden ödün vermemiş olurlar.

Uzun Abiye Modelleri

Farklı renklere sahip uzun abiye modelleri arasında nasıl görünmek istediğinize göre rahatlıkla seçim yapabilirsiniz. Eğer siz abiyenin hareketli olmasını isterseniz derin yırtmaçlara sahip ya da fırfırlı modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Bakışları eteklerinizde toplamak içinse etek kısmında boncuklar bulunan modelleri de tercih edebilirsiniz.  Klasik bir görünüm seviyorsanız eteklerin belden başlayarak nazik bir şekilde yere döküldüğü modellerde mevcuttur.

Uzun Abiye Fiyatları

Her zevke göre bulunabilen uzun abiye modellerinin fiyatları tamamen kumaşlara ve tasarıma göre değişiklik göstermektedir. Genelde saten kumaştan yapılmış ya da eteklerinde tüller kullanılmış modeller çok daha fiyatları yüksek ürünler olurken daha sade ve klasik görünüme sahip modellerin ise fiyatları daha bütçe dostu olmaktadır.

Yine fırfırlı asimetrik kesime sahip daha hareketli eteklere sahip modellerin fiyatları yükselirken sade dökümlü model abiyeler düşük fiyatlara bulunabilmektedir. Geniş bir fiyat aralığında sunula abiye modelleri için https://www.iconasline.com/uzun-abiye-elbise sitesine bakabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2022, 11:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER