banner198

Vektörel Bilişim Farkıya Uzmanlarla AutoCAD Online Kursu

Vektörel Bilişim Şirketi ilk oalrak 2004 yılında kurumsal kimliğiyle birlikte hizmetlerine başlamıştır.

Vektörel Bilişim Farkıya Uzmanlarla AutoCAD Online Kursu
banner145

Vektörel Bilişim Farkıya Uzmanlarla AutoCAD Online Kursu

Vektörel Bilişim Şirketi ilk oalrak 2004 yılında kurumsal kimliğiyle birlikte hizmetlerine başlamıştır. Bu alanda sizlere geniş kapsamlı ve yenilikçi bir şekilde hizmet kalitesi sunar. Özellikle de teknolojiyi yakından takip ederek bilişim alanındaki bütün yeni faaliyetlerden haberdar olursunuz. Aynı anda 840 öğrenciye hibrit model yöntemi kullanarak hizmet verme kapasitesi vardır. Sınıfları da teknolojik gelişmelere uyumlu olarak tam donanımlı şekilde tasarlanmıştır. MEB ile bağlantılı olarak sizler için çalışmalarını sürdürür.

Hizmetleri içerisinde yer alan autocad kursu Türkiye üzerinde en kaliteli eğitim kurumudur. En uygun uzaktan eğitim modeliyle birlikte sizlere bu alanda kaliteli bir eğitim sunulur. Kurs süreisnce toplam 60 saat etüt imkanınız vardır. 25 yıllık deneyime sahip olan eğitmenler tarafından bu dersleri alırsınız. Ders videolarının kaydı yapıldığı için sınırsız tekrar izleme imkanınız vardır. Aynı zamanda MEB onaylı AutoCAD sertifikası verilmektedir.

Vektörel Bilişim Eğitim Programları

Vektörel Bilişim bilgi teknolojileri kapsamında birçok yazılım kursu hizmeti vermektedir. Bu alanda oldukça geniş hizmet alanı vardır. Bunlardan bazılar:

  • C# .NET Core yazılım kursu
  • Java ve Android Yazılım eğitimi
  • C kursu ve C++ kursu
  • Python kursu yazılım eğitimi

Gibi birçok kurs içeriğine sahiptir. Aynı zamanda çizim ve tasarım eğitimleri almak isterseniz de grafik tasarım kursu ve 3Ds Max kursu mimari görselleştirme gibi daha birçok seçenek sizleri bekliyor olacaktır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER