banner198

Yerli Üretim HNC Akıllı Tahta Ürünleri

HNC akıllı tahta ürünleri ilk olarak 2013 yılında gerçekleşen AR-GE çalışmalarıyla meydana gelmiştir.

Yerli Üretim HNC Akıllı Tahta Ürünleri
banner145

HNC akıllı tahta ürünleri ilk olarak 2013 yılında gerçekleşen AR-GE çalışmalarıyla meydana gelmiştir. Pamukkale Üniversitesi’nin de katkıları sayesinde ürün geliştirmeleri yapılarak tamamen yerli üretimi geçilmiştir. Son derece kullanışlı olan HNC akıllı tahta sistemleri sizlere günlük hayatta oldukça zaman kazandıracak ve kolaylık sağlayacaktır. Özellikle de eğitim modeli üzerin de çocuklar için çok daha etkili bir öğrenim sunulabilecektir.

Firma satışlarını sadece Türkiye üzerinden değil aynı zamanda yurt dışında da hizmet vermektedir. Birçok ülkeye özel projeler yapılarak bu alanda bayilikler oluşturulmuştur. Firma olarak genel amaç teknoloji sektöründe hızla bir değişen dünya söz konusudur. Dokunma ve görüntü teknolojilerinde de uzmanlaşma sağlamıştır. Donanım açısından ve yazılım açısından da oldukça kapsamlı ürünlerdir. Öğretmenlerin ve öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun olarak modellenmiştir. Aynı zamanda etkileşimli tahta modeliyle birlikte eğitim modeli çok daha iyi bir şekilde ilerleme sağlar. Piyasa üzerind eyerli üretimle en iyi teknolojiyi sunarak hizmetlerine devamlılık sağlıyor.

Uygun Fiyat Seçenekleriyle HNC Akıllı Tahta

HNC Akıllı Tahta ürünleri 96 inç olarak satışları gerçekleştirilir. Birden fazla öğrenci ile birlikte tahta üzerinde yazmanızda mümkündür. Online eğitim modeline son derece uyumlu olan bu ürünler 3 yıl garanti imkanıyla satışa sunulur. Üstelik firma herkesin bu harika hizmetten en iyi şekilde faydalanması için oldukça uygun fiyat seçenekleri sunmaktadır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER