banner198

“Yeni Bir Medeniyet Mümkün mü?”

İlahiyatçı-Sosyolog Erol Erdoğan, İnsan ve Medeniyet Topluluğunun ev sahipliğinde Çankırı’da “Yeni Bir Medeniyet Mümkün mü?” konulu konferans verecek.

“Yeni Bir Medeniyet Mümkün mü?”
banner145
İlahiyatçı-Sosyolog Erol Erdoğan, İnsan ve Medeniyet Topluluğunun ev sahipliğinde Çankırı’da “Yeni Bir Medeniyet Mümkün mü?” konulu konferans verecek.4 Mart 2015 Çarşamba günü Saat 14.00’de Çankırı Üniversitesi Uluyazı Kampüsü Rektörlük Konferans Salonunda gerçekleşecek konferansta Erol Erdoğan, Batı Medeniyeti ve Modernizmin geldiği noktayı ve İslam Medeniyetinin durağanlıktan nasıl çıkacağını anlatacak.


Çankırı Üniversitesi İnsan ve Medeniyet Topluluğu Başkanı Mehmet Özdemir, konferansa üniversiteli öğrencilerin yanı sıra ilgi duyan herkesin davetli olduğunu duyurdu. Saat 14.00’de başlayacak konferansın yaklaşık 90 dakika süreceğini tahmin ettiklerini söyleyen Özdemir, “Erol Erdoğan Bey, konferanstan sonra arkadaşlarımızın sorularını cevaplandıracak. Konuya ilgi duyan herkesi bu önemli konferansa bekliyoruz. İnsan ve Medeniyet Topluluğu olarak benzeri çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” dedi.


‘İNSAN MEVSİMİ’ KİTABININ YAZARI

‘İnsan Mevsimi’ kitabıyla tanınan Erol Erdoğan fıtrat-medeniyet eksenli eğitim, kentleşme, çocuk ve toplumsal konulara ilişkin yazılar yazıyor, konferans ve seminerler veriyor. Erol Erdoğan 1994 yılında Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden mezun oldu, 1994-96 yıllarında da Sakarya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Sosyoloji Bölümünde mastır yaptı. Saadet Partisi İstanbul İl Başkanlığı ve HAS Parti Genel Başkan Yardımcılığı görevlerinde de bulunan Erol Erdoğan bir dönem ÖNDER’de de genel sekreterlik yaptı.Çankırı Postası

Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2017, 03:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER