banner198

100. YIL ALT BÖLGELERİ ASFALTLANDI

Çankırı Belediyesi kentin muhtelif bölgelerinde asfaltlama, yol ve tretuvar çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

100. YIL ALT BÖLGELERİ ASFALTLANDI
banner145

Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen sathi kaplama asfalt çalışmaları çerçevesinde Yapraklı Yolu üzerinde bulunan 100. Yıl Yetiştirme Yurdu’nun alt bölgelerindeki imar yollarına sathi kaplama asfalt döşendi.

 

Yazın toz kışın çamurdan kurtulan bölgedeki vatandaşlar yapılan çalışmalardan dolayı Belediye Başkanı İrfan Dinç’e teşekkür ettiler. Mezbaha altından Cezaevi önüne kadar olan güzergahtaki Yapraklı yoluna paralel Salihler Caddesi ile birlikte ana yola bağlantı kuran sokak yolları sathi kaplama asfalt ile kaplandı. Yapılan çalışmalarda 505 ton mıcır ile 28 ton asfalt kullanıldı.

 

Belediye Başkanı İrfan Dinç, Çankırı’nın her geçen gün büyümekte olduğunu belirterek “Yeni yerleşim alanı ve yapılaşma beraberinde altyapı sorununu da getiriyor. Buralarda oturan vatandaşlarımız haklı olarak altyapı ve yol talebinde bulunuyor. Biz de imkanlarımızı zorlayarak vatandaşlarımıza en ücra noktalara kadar hizmet götürmenin gayreti içindeyiz. Ekiplerimiz şehrin farklı bölgelerinde yol, tretuvar ve alt yapı çalışmalarını sürdürüyor. 100. Yıl Yetiştirme Yurdu alt bölgelerindeki vatandaşlarımızın yol sıkıntısını da önemli ölçüde giderdik. Hayırlı olsun” diye konuştu.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER