banner198

Aday tespiti bugüne kaldı...

AK Parti Genel Merkezinde gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdürülen çalışmalardan Çankırı ile ilgili bir sonuç çıkmadı.

Aday tespiti bugüne kaldı...
banner145

AK Parti Genel Merkezinde gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdürülen çalışmalardan Çankırı ile ilgili bir sonuç çıkmadı.

 

Çankırı Postası haber merkezi olarak Çankırı kamuoyunun merakla beklediği AK Parti Belediye Başkan adayının kimliği konusunda henüz bir açıklamaya ya da bilgiye ulaşmış değiliz.

 

AK Parti Genel Merkezinde günün ilk saatlerine (02.00) kadar sürdürülen çalışmalar sonucunda, Çankırı Postası olarak elde etiğimiz bilgilere göre Çankırı adayı, yapılan çalışmaların içerisinde yine yer almadı.

 

Gece ilerleyen saatlere kadar yapılan toplantıda başta Ankara ilçeleri Mamak, Etimesgut ve Sincan görüşülürken, gecenin ağırlıklı olarak masaya yatırılan ili İstanbul'un ilçeleri oldu.

 

Haber Merkezimizin elde ettiği bilgilere göre bugün öğlen saatlerinde yeniden toplanacak olan çalışma grubu, belediye başkan adayları belli olmayan illerin tamamın masaya yatıracak ve bunun içinde Çankırı'nın da yer alacağı öğrenildi.

 

 Vedat Beki’nin notu…

Biz Çankırı Postası olarak yaşanan sürecin önemli ayağını sizlere olabildiğince net ve güvenilir haberler vermenin telaşını ve stresini yaşayarak geçiriyoruz.

 

Çankırı Postası olarak hedefimiz Çankırı için, Çankırılı için “haberin merkezi” olmak. Bu hedef doğrultusunda yaptığımız çalışmalarda temel hedefimiz  “doğru ve ilkeli” haberi sizlere sunmaktır.

 

Özellikle son 96 saattir sağlık nedenlerimden ötürü çok da verimli bir mesai gerçekleştirememenin sıkıntısını sizlere yansıtmamak için büyük çaba ve gayret gösterdiğimi de bilmenizi isterim.

 

Ancak sizlerin www.cankiripostasi.com adresine göstermiş olduğunuz yoğun ilgi ve taşıdığımız sorumluluk duygusuyla, Çankırı kamuoyunu gündemden ve gelişen olaylardan “öncelikli” olarak haberdar etmenin gayretinde olduğumuzu da bilmenizi isterim.

 

Haberi haber tadında sunmaya devam edeceğiz...

 

Gününüz aydın olsun...

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER