banner198

Başbakan Erdoğan bugün Çankırıda…

Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün saat 12.00 de Belediye Meydanında Çankırılılara seslenecek.

Başbakan Erdoğan bugün Çankırıda…
banner145

Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün saat 12.00’de Belediye Meydanında Çankırılılar'a seslenecek.

 

Pazar günü yapılacak olan yerel seçimler öncesi Çankırı’ya gelecek olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ’ı izlemek için Çankırılıların Belediye Meydanını fazlasıyla dolduracağı tahmin ediliyor.

 

Konu ile ilgili olarak görüştüğümüz AK Parti Çankırı Belediye Başkan adayı İrfan Dinç; “Başbakanımızı ve Genel Başkanımızı Çankırı’da görmekten büyük mutluluk duyacağız. Ülke genelinde bugüne kadar yapmış olduğu mitinglerde meydanlar nasıl dolduysa bugün Çankırı’daki meydan da hınca hınç dolacaktır. Bundan en ufak bir şüphem yok. Genel seçimlerde yüzde 61 oy aldığımız şehrimizden Başbakanımıza büyük bir teveccühün olduğunu yakinen biliyorum. Çankırı meydanı 29 Mart seçimlerinde vereceği tercihin de resmini ortaya koyacak ve Sayın Başbakanımızın katılacağı AK Parti mitingi seçim öncesi Çankırılı’nın cevabı olacaktır.” şeklinde konuştu.

 

Son haftayı Çankırı’da yoğun siyasi çalışmalarla geçiren AK Parti milletvekilleri Dr. Nurettin Akman ve Suat Kınıklıoğlu da bugünkü mitinge katılacaklar.

 

Öte yandan Çankırı ilçe ve beldelerinin AK Parti belediye başkan adayları da bugün saat 12.00’de Belediye Meydanında düzenlenecek olan mitinge katılım için Çankırı'ya geliyorlar. 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER