banner198

Basın mensupları Valinin ilk konukları oldular

Bugün öğleden sonra Çankırıya gelerek görevine başlayan Vali Şemsettin Uzunu coşkulu bir kalabalık karşıladı

Basın mensupları Valinin ilk konukları oldular
banner145

Bugün öğleden sonra Çankırıya gelerek görevine başlayan Vali Şemsettin Uzun'u coşkulu bir kalabalık karşıladı

 

Çankırı Valisi Şemsettin Uzun saat 14.30'da Çankırı’ya geldi ve valilik önünde gerçekleştirilen tören sonrası makamına oturdu.

 

Çankırı Valiliği önünde bekleyen vali yardımcıları, belediye başkan vekili Nail Altıparmak ve İl Genel Meclisi başkanı Osman Canbaz ile birlikte makamına geçen Vali Şemsettin Uzun “Çankırı’mıza hoş geldiniz” duygularıyla tebrikleri kabul etti.

 

Vali Uzun’u karşılayanlar arasında Çankırı Vali Yardımcısı Haldun Aksalman, Çankırı Emniyet Müdürü Nurettin Örnek, Çankırı Belediye Başkanı Vekili Nail Altıparmak, Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali İbrahim Savaş, İl genel Meclisi Başkanı Osman Canbaz İlçe kaymakamları, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Ericekli, Ticaret Borsası Başkanı Hüsnü Ünal ile birlikte çok sayıda stk başkanı ve yöneticileri ile birlikte kamu dairelerinin müdür ve personeli ile birlikte vatandaşlar hazır bulundu.

 

Vali Şemsettin Uzun makamına geçtikten sonra ilk olarak Çankırı yerel basınını kabul etti ve onlarla tanışma fırsatı buldu. Kabulde Çankırı Postası sahibi ve yazı işleri müdürü Ercan Şeker, Doğruyol Gazetesi sahibi İrfan Hoşafçı, Bizim Çankırı gazetesinin sahibi Ali Kör ile Vali Yardımcılarından Haldun Aksalman da hazır bulundu.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER