banner198

Bayar Soysal başkanlık koltuğuna oturdu...

Kızılırmak Belediye Başkanlığına seçilen AK Parti adayı Bayar Soysal bugun yapılan devir-teslim töreni ile görevi Hacı Doğandan aldı...

Bayar Soysal başkanlık koltuğuna oturdu...
banner145

 29 Mart Pazar günü yapılan seçim sonucu Kızılırmak Belediye Başkanlığını kazanan AK Parti adayı Bayar Soysal bugün belediyede yapılan törenle görevi Başkan Hacı Doğan’dan teslim aldı.

Öğle saatlerinde gerçekleşen devir-teslim törenine yeni seçilen AK Parti Belediye Meclis üyeleri de katıldı.

Başkanlık koltuğunu Bayar Soysal’a devreden Başkan Hacı Doğan “Yeni belediye başkanımıza görevinde başarılar diliyorum. Dileğim odur ki Kızılırmak’la ilgili yaptığımız hizmetlerin üzerine hizmetler gerçekleşir. Hayırlı olsun” derken, başkanlık koltuğuna oturan Bayar Soysal ise “Başkanımız Hacı Doğan’a Kızılırmak’a bugüne kadar gerçekleştirdiği hizmetler için teşekkür ediyoruz. Bu bir bayrak yarışı. Ben seçim beyannamemde vatandaşa verdiğim vaatleri teker teker yerine getirmenin gayretinde olacağım. Kızılırmak’ın AK Belediyecilik anlayışı ile tanışmış olması önemli bir dönüm noktasıdır. Belediye meclis üyesi arkadaşlarımızla birlikte Kızılırmaklı’nın yıllardır beklediği hizmetleri bizlere verilen 5 yıllık dönem içerisinde yerine getireceğiz” dedi.

Devir-teslim töreninde AK Partinin yeni Belediye Meclis üyeleri Yüksel Bilir, Hüsamettin Kaytan, Musa Güler, Gürsel Gül, Rifat Koç ve Bedia Gökçe de bulundu. Belediyenin kapısına kadar başkan Hacı Doğan’ı uğurlayan Kılızırmak’ın yeni belediye başkanı Bayar Soysal daha sonra Belediye Meclis Üyeleriyle birlikte başkanlık makamında bir hatıra fotoğrafı çektirdiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER