banner198

Bayramörenliler yarın sahada!

İstanbul Anadolu yakasında yaşayan Bayramörenlilerin üçüncüsünü düzenledikleri futbol turnuvası yarın Pendikte başlıyor.

Bayramörenliler yarın sahada!
banner145

Bayramören ve köylerinden göç eden ve bugün İstanbul Anadolu yakasında yaşayan hemşerilerimizin 3'üncüsünü düzenledikleri Bahar Futbol Turnuvası yarın Pendik’te başlıyor.

 

Bundan önce Bahar Futbol Turnuvası adıyla organize edilen şampiyona, bu yıl 18 yaşında Fenerbahçe kulübünün alt eskisehir yapısında futbol hayatını sürdürürken yaşamını yitiren Selahattin Odabaşıoğlu adına düzenleniyor. Turnuva 2 grup üzerinden 12 takımın katılımıyla gerçekleşiyor.

 

Turnuvanın maçları Pendik sahilde bulunan Park Cafe halı saha tesislerinde oynanacak. Pazar günü (yarın) turnuvanın açılış maçı saat 13.00’de Kavak – Oluklu arasında yapılacak.

 

Kavakspor'un turnuva hazırlıkları...

Turnuvanın iddialı takımlarından Kavakspor düzenlenen turnuvaya iddialı hazırlanıyor. Konuyla ilgili olarak konuşan Orhan Kirpi “Düzenlediğimiz turnuva Bayramörenlileri bir araya getirme gayretindedir. Üç yıldan bu yana yaptığımız çalışmalarla her yıl biraz daha mesafe aldığımızı düşünüyorum. Önümüzdeki yıllarda bu organizasyonu  daha kapsamlı bir şekle sokmak için çalışmalar yapıyoruz. Bu arada Kavakspor olarak da turnuvada iddialıyız. Hedefimiz turnuvayı şampiyon olarak tamamlamak” dedi.

 

Orhan Kirpi konuşmasını şöyle sürndürdü: “Bu yıl 3.sü düzenlenecek olan Bayramören Köyleri Bahar Futbol Turnuvası 19 Nisan 2009 Pazar günü Pendik'te resmen başlıyor. Bir aydır kadro oluşturma çalışmalarımız neticesinde, Kavakspor ideal kadrosu ile takımımız kurulmuştur. Bu süreç içinde katkıları olan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Turnuva için maddi destekçimiz olan sponsorumuz Opel Küçükyalı'ya ayrıca teşekkür ederiz. Turnuva boyunca tüm halkımızın Pendik'te takımımızın yanında olarak Kavaksporun başarısı için destekçi olmalarını bekleriz. Tüm gençlerin kaynaşması ve köylerin tanıtımı adına yapılan bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederiz.”

 

 

Gruplar ve ilk günün maçları:.

Grup A: Harmancık, Yaylatepe, Akçakese, Koçlu, Karakuzu, Uzunoğlu&Akseki

Grup B: Kavak, Çakırbağ, Esenyalı, Oluklu, Göynükören, Dolaşlar

 

Ve yarın oynanacak ilk maçlar: (19.04.2009)
13.00 Kavak - Oluklu

14.00 Karakuzu - Koçlu

15.00 Esenyalı- Dolaşlar

16.00 Yaylatepesi - Harmancık

17.00 Çakırbağ - Göynükören

18.00 Akçakese - Uzunoğlu&Akseki

Haber: Vedat Beki / e-mail:vedatbeki@mynet.com

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2017, 20:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
kaan coşkun
kaan coşkun - 3 yıl Önce

tüm maç sonuçlarını öğrenebilirmiyim

SIRADAKİ HABER