banner198

Belediye başkanlarından Bayramörene tam destek

Bayramören de yapılacak olan Dünya Yamaç Paraşüt Şampiyonası birinci ayağı organizasyonuna başkanlardan tam destek geldi.

Belediye başkanlarından Bayramörene tam destek
banner145

Belediyeler Birliğine temsilci seçimi için dün Çankırı Belediyesinde Başkan İrfan Dinç'in başkanlığında bir araya gelen ve aralarında Ilgaz, Kızılırmak, Eldivan, Korgun ilçe belediye başkanlarıyla birlikte 15 belde ve başkanından 12-16 Ağustos tarihleri arasında Bayramören'de yapılacak olan Dünya Yamaç Paraşüt Şampiyonası birinci ayağı organizasyonuna tam destek geldi.

 

Belediye başkanlarının toplantısına katılan gazetemiz genel yayın yönetmeni Vedat Beki,Organizasyon ile ilgili bilgiler verdikten sonra belediye başkanlarından gelen soruları da yanıtladı.

 

Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç de konuyla ilgili toplantıda yaptığı konuşmada "Bayramören ilçemizde dünya çapında gerçekleştirilecek böylesi bir organizasyona Çankırı'nın başta merkez olarak benim ve ilçe, belde belediyelerimizle birlikte el ele, güç birliği içerisinde maddi - manevi destek olmalıyız ve de olacağız. Başta Bayramören'in ve ardından Çankırı'nın ülkemizde ve dünyada tanıtımına çok büyük katkılar sağlayacağı.

 

Bölgeye ve insanımıza ekonomik ve sosyal katkılar sağlayacağı apaçık ortada olan böylesi bir organizasyondan her birimizin üzerimize düşen görevi yerine getirmesi bizlerin Çankırı'ya olan borcunu ödemesi konusunda da ayrı bir fırsattır.

 

Ben ve diğer belediye başkanlarım ile birlikte başta Bayramören ile birlikte Çankırı'nın geleceğine önemli katkılar sağlayacağına inandığımız bizler için değişik ve özgün projenin yaratıcılarına şükranlarımızı sunarken gönülden açık ve net olan desteğimizi de samimi duygularımla belirtiyor, neler yapabileceğimizi konuşmak üzere de Tahsin Tekin beyi Çankırı ya davet ediyorum."

 

Çerkeş Belediye Başkanı Tarhan

 

"Ben de varım"

 

Çankırı'daki toplantı sonrası Çerkeş'e geçen Vedat Beki, Çerkeş Belediye Başkanı Şükrü Tarhanmakamında ziyaret ederek "Öncelikle yeni görevinizde başarılar dilerim" diyerek Başkan Tarhankutladı. Çerkeş Belediye Başkanı Şükrü Tarhan'a Bayramören'de gerçekleştirilecek yamaç paraşütü organizasyonları ve bu spor dalı ile ilgili bilgiler veren Vedat Beki'yi heyecan içerisinde dinleyen Tarhan "Beni daha şimdiden bulunduğum koltuktan alarak uçurdunuz! Verdiğiniz bilgileri ilk kez duyuyorum!

 

Bu organizasyona Çerkeş Belediyesi ve şahsım olarak mevcut imkanlar içerisinde her türlü desteği vermeye hazırım. İlk etapta konaklama için Aytaç ve Hey Tekstile ait misafirhanelerimizi tahsis edebiliriz. Çok heyecanlandım ve böylesi bir organizasyon için bölgemizin ve Bayramören'in tercih edilmesi beni fazlasıyla duygulandırdı. Bu güne kadar emeği geçenlere teşekkür ediyor, bundan böyle bizlerin de yanınızda olduğunuzu bilmenizi istiyorum"dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER