banner198

Biz yazdık ve onlar da gitmedi!

19 Ekim 2008 tarihli gazetemizin birinci sayfasından yayımladığımız Geziye bak geziye başlıklı haberimizde yer alan isimler gerçekleştirilen gezi listesinde yoklar...

Biz yazdık ve onlar da gitmedi!
banner145

19 Ekim 2008 tarihli gazetemizin birinci sayfasından yayımladığımız "Geziye bak geziye" başlıklı haberimizde yer alan isimler gerçekleştirilen gezi listesinde yoklar!

 

Hatırlanacağı gibi  19 Ekim 2008 Pazar (Sayı: 6) tarihli Çankırı Postasının 1. sayfasından yaptığımız “Geziye bak geziye” başlıklı haberimizde Kurşunlu İlçe Tarım Müdürlüğünün öncülüğünde gerçekleştirilen ve "Lider Çiftçi" programı adı altında AB fonlarından yararlanarak hazırlanan organizasyonda yer alan Kurşunlu Belediye Başkanı İbrahim Doğu, Kurşunlu İlçe Müftüsü Gencay Şenyayla ve Çankırı Belediyespor Kulübü Başkanı Celal Kaman gerçekleştirilen yeni gezi listesinde yer almadılar.

 

Gazetemizde haberin yayımlanmasından sonra başta Kurşunlu’da büyük bir tartışma ortamı yaratılmış ve Belediye Başkanı İbrahim Doğu ile belediye çalışanları Şerafettin Uslu ve Osman Yavuz yeni listeden “feragatlarını” istemişler! Bununla birlikte yine Kurşunlu İlçe Müftüsü Gencay Şenyayla da gezi listesinden çıkarılmasını talep etmişti.

 

Haber sonrası kendisiyle görüştüğümüz Çankırı Belediyespor Kulübü Başkanı Celal Kaman da yeni hazırlanacak olan listede kesinlikle yer almayacağını belirtmişti. Ve Celal Kaman verdiği bu sözünü yerine getirerek Avusturya gezisine katılmadı.

 

Gezi listesi baştan aşağı değişti!

Haberimiz üzerine gezi listelerini yeniden revize eden Kurşunlu Tarım İlçe Müdürlüğü bu kez hazırladığı listelerde daha titiz davranmış ve ağırlıklı olarak çiftçilerden oluşan bir liste hazırlamış.

 

Geziye katılanlara ait ulaşabildiğimiz bazı isimler şöyle:

 

Almanya seyahatine katılanlar: Suat Yılmaz, Erdal Adıgüzel, Yüksel Adıgüzel, Ali Yütmez, Osman Irmak, Şeref Şeker, Yılmaz Çınar, Ali Osman Semerci.

 

Avusturya seyahatine katılanlar: Veysel Coşkun, Nazif Talay, Yunus Fındık, Şener Şahin.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER