banner198

Bugün başkanlık koltuğuna minik Özalp oturdu!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle Çankırı Belediye Başkanlığı koltuğuna bu yıl Fatih Mustafa Özalp oturdu.

Bugün başkanlık koltuğuna minik Özalp oturdu!
banner145

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Çankırı Belediye Başkanlığı makamına bu yıl Adnan Menderes İlköğretim Okulu öğrencisi Fatih Mustafa Özalp geçti.

 

Adnan Menderes İlköğretim Okulu 4 B sınıfı öğretmeni Mustafa Yıldız, yine aynı sınıfın öğrencilerinden Fatih Mustafa Özalp, Nur Seda Recep ve Sena Gümüş’ü Başkan İrfan Dinç makam kapısında karşıladı. Öğrencilerin Başkana çiçek takdim etmelerinin ardından öğrencilerden Fatih Mustafa Özalp Çankırı Belediye Başkanlığı makamına oturdu.

 

Görev devir tesliminden sonra temsili Belediye Başkanı Fatih Mustafa Özalp ve diğer öğrenciler Nur Seda Recep ve Sena Gümüş belediye çalışmaları konusunda bilgi alış verişine başladılar. Öğrenciler özürlü rampalarının önlerine araç park edilmesini önleyen plastik dubalar için Başkan İrfan Dinç’e teşekkür ettiler. Minik Belediye Başkanı ve arkadaşları çocuk parkları, TOKİ projesi, otopark, Tatlıçay Projesi ile Belediyenin düzenlediği kültür sanat etkinlikleri hakkında Başkan Dinç ve birim müdürlerinden bilgi aldılar.

 

Bugünün küçükleri yarının büyükleri olan öğrenciler okul bahçelerinin düzenlenmesi ve bir an evvel ağaçlandırılması talebinde bulundular. Öğrencilerin ziyareti Belediye Başkanı İrfan Dinç’in belediyenin kültür yayınlarından oluşan bir kitap seti armağan etmesinin ardından sona erdi.

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER