banner198

Çankırı Belediyespor ile ilgili belirsizlik sürerken...

Belediye Başkanı İrfan Dinç, bir haftalık Karadeniz tatiline çıkarken yaptığı açıklamada belirsizliğin sürdüğüne yönelik bir açıklama yaptı.

Çankırı Belediyespor ile ilgili belirsizlik sürerken...
banner145

Çankırı Belediyespor'un geleceği ile ilgili dün akşam saatlerinde iyiden iyiye ortaya çıkan belirsizlik daha uzun bir süre gündemde kalacağa benziyor!

 

Sevda Karaali Şireci ile sürdürülen görüşmelerin olumsuz sonuçlanması üzerine “Kulübün geleceğinin ne olacağı?” sorusuna yanıt bulmak amacıyla kendisine ulaştığımız Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç bir haftalık tatil hazırlığı öncesinde konuyla ilgili şunları söyledi:

 

SAĞLIKLI YOL BULUNACAK!

“Sevda hanım ile yaptığımız görüşmeler maalesef olumsuzlukla sonuçlanmıştır! Bu konu ile ilgili olarak ayrıntılı bir açıklama yapmam şu saatler itibariyle mümkün değil! Ancak arkadaşlarımla birlikte yapacağım görüşmeler sonrası kulüp için en uygun olan neticeyi uygulayacağız. Bu arada bazı teklifler de alıyoruz! Bununla birlikte yeni tekliflere de kulüp olarak açığız! Zamanımız daralıyor ancak yine de sağlıklı bir çözüm yolu bulabileceğimizi düşünüyorum!”

 

TARTIŞMALI GEÇECEK BİR HAFTAYA GİRİYORUZ!

Belediye Başkanı İrfan Dinç, bir haftalık tatile çıkmadan bizlere bunları aktardı. Başkan Dinç’in Karadeniz seyahatin yaşanılan bu gündem nedeniyle telefonları yine durmayacak! Umarız Çankırı Belediyespor ile ilgili olumlu gelişmeler önümüzdeki hafta beklenmedik sürprizlerle olumlu yöne taşınır!

 

Bununla birlikte Sevda Karaali Şireci ile yapılan görüşmelerde “anlaşamama nedenlerinin” de bu gelişmelerle birlikte tartışılacağı gün gibi aşikar! Çankırı Postası olarak görüşmelerin neden böylesi olumsuz bir noktaya geldiğini araştırdığımızda karşımıza hangi olaylar çıkacak!

 

Heyecanlı bir haftaya doğru gidiyoruz… Bizi izlemeye devam edin.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER