banner198

Çankırı Bem-Bir-Sen Şube Başkanı Terörü Lanetledi

Bem-Bir-Sen Şube Başkanı Terörü Lanetledi

Çankırı Bem-Bir-Sen Şube Başkanı Terörü Lanetledi
banner145

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Şube Başkanı Ömer Altundaş, geçtiğimiz Pazar günü İstanbul Beyoğlu’nda güvenlik güçlerine yönelik yapılan bombalı intihar saldırısını yazı açıklamayla kınadıklarını duyurdu.

 

Bem-Bir-Sen Şube Başkanı Ömer Altundaş’ın açıklaması şöyle;

 

İstanbul’da; görünürde emniyet mensuplarımızı hedef alan, ancak amacıyla ülkenin birlik ve beraberliğini bozmaya yönelik gerçekleştirilen, 17’si sivil, 15’i polis memuru olmak üzere toplam 32 vatandaşımızın yaralanmasına sebep olan bombalı saldırıyı Bem-Bir-Sen ailesi olarak lanetliyoruz.

 

Ülkemizin birlik ve beraberliğine giden yolda, devletle milletin yakınlaşmasını her gördüklerinde kanlı bir eylem sahneye koyan terör örgütlerinin bu eylemleri, kenetlenmemizi daha da artıracaktır. Ülkemizi ve birlik-beraberliğimizi bölmek isteyenlere karşı, milletimiz sağduyusu ile cevap verecektir. Bu uğurda mücadele eden mihraklara fırsat verilmeyecektir.

 

Sonuç olarak, amacı, sonucu ve geçekleştireni kim olursa olsun, her türlü terör eylemini şiddetle protesto ettiğimizi belirtirken, yaralı emniyet mensuplarımızla vatandaşlarımıza Allah’tan acil şifalar diliyoruz.

 

Ömer ALTUNDAŞ

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası

(Bem-Bir-Sen)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER