banner198

Çankırı esnafı Üniversitesine sahip çıkıyor…

Çankırı Karatekin Üniversitesinin ihtiyaçlarının karşılanması yönünde Çankırı İşadamları da gereken desteği veriyorlar.

Çankırı esnafı Üniversitesine sahip çıkıyor…
banner145

Çankırı Karatekin Üniversitesinin ihtiyaçlarının karşılanması yönünde Çankırı İşadamları da gereken desteği veriyorlar.

 

Çankırı Karatekin Üniversitesinin ihtiyaçlarının karşılanması yönünde Çankırı’da ticaret yapan işadamlarımız da Üniversite Vakfına bağış yapmakta geri kalmıyorlar.

 

Son olarak Çankırı’da faaliyet gösteren Ankara Giyim Mağazaları sahibi Ali Deneci Üniversite Vakfına bağışta bulundu.

 

Ahi Yaran Derneği Başkanı Ahmet Absarılıoğlu ile birlikte Çankırı Üniversitesi Vakfı Başkanı Ali Haydar Öner’i makamında ziyaret eden Ali Deneci, “Üniversitemizin kurulmasından Çankırılı olarak büyük mutluluk duyduk. Üniversitenin bu aşamadan sonra daha fazla desteğe ihtiyacı olduğunu düşünerekten bu bağışı yapmak istedim” dedi ve kestiği bağış çekini Vali Öner’e takdim etti.

 

Başkan ABSARILIOĞLU, “Ahi Yaran Derneği olarak Çankırılı esnaflarımıza örnek teşkil etsin istedik. Dürüst çalışan esnaflarımızın çokluğu üniversitemizi ayakta tutacaktır. Çam sakızı çoban armağanı Ali Bey böyle bir bağışta bulunmayı düşündü. Biz de kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Vali Öner de, “Çağrı yapılmadan, kendiliğinden bağış getiren birkaç hemşerimizden birisisiniz. İnşallah örnek olur, Vakfımıza bağışlar artar. Miktarının ne olduğu değil, düşünülmesi önemlidir. Herkese kamuya karşı sorumlulukları oranında zenginlikler diliyoruz. Yaptığınız bağışın Çankırı Üniversitesinin ülke genelinde tercih edilebilir bir üniversite olması yolunda kullanılacağından emin olabilirsiniz. Kazancınız bol ve bereketli olsun, teşekkür ediyoruz” dedi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER